Květnové akce plné novinek

12. 4. 2017

Na prvního máje od nás polibek pod rozkvetlým stromem sice čekat nemůžete, za to vám můžeme nabídnout nabité programy čtyř jedinečných akcí.

Poskládej si sám...

Nový koncept doprovodných programů veletrhů vám představíme už 9. května v Praze.  Naše fórum o výrobě nové generace je jedinečné v tom, že si poslechnete jen to, co vás zajímá. Program je rozdělený do tří bloků a při registraci si vybere blok, který vám nejvíce vyhovuje, nebo se registrujete na všechny tři.  Máte prostě volnou ruku a „seminář“ si poskládáte podle svých preferencí. Jelikož chceme, aby o tuto skvělou možnost nepřišli ani naši slovenští „bratia“, rozhodli jsme, že fórum přivezeme i na MSV do Nitry. Princip zůstává stejný, budou se lišit pouze přednášky. Takže pokud se vám naše fórum zalíbí v Praze, můžete se ho zúčastnit i 24. května v Nitře a nemusíte se bát, že se nedozvíte  nic nového.

Digitální dvojka

Druhý páreček našich akcí se odehraje v Brně v termínu 16. a 17. května. Hlavním tématem obou seminářů bude digitalizace. Je váš podnik připraven na nástup trendů a změn, které s sebou přináší koncept  Industry 4.0? Jsou vaše informace o digitalizaci výroby úplné? Máte přehled o všech možnostech, jak dosáhnout kvalitní digitální výroby? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ne nebo nevím, tak se určitě zaregistrujte na seminář Digitální výroba; tam se dozvíte odpovědi na všechny tyto otázky. Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, přesto neváhejte s registrací, protože na semináři toho budeme probírat mnohem víc! Zajímá vás spíše digitalizace v údržbě než ve výrobě a chtěli byste vědět, jak správně implementovat prvky digitální údržby do výrobního podniku? Tak přesně pro vás pořádáme seminář Digitalizace v údržbě.

 

 

    forum web img    digi výroba

 

       
 

 

Úvod Aktuality Květnové akce plné novinek

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.