Seznam akcí pro rok 2018

25. 9. 2017

Do konce letošního roku zbývá ještě 96 dní, ale my jsme nelenili a už teď pro vás máme připravený seznam akcí pro rok 2018! 

V následujícím roce určitě nepřijdete o své oblíbené konference a semináře – například konferenci Trendy v automatizaci a robotizaci, která v Brně odstartuje celou sezonu.

Se seminářem Úspory v průmyslu se vrátíme zpět do našeho kraje, konkrétně do Ostravy, a zaměříme se na hledání nových možností, kde všude lze ve výrobních provozech hledat úspory rychle a jednoduše, bez zdlouhavých realizací a závratných investic. 

V březnu se můžeme potkat na veletrhu AMPER, ať už v rámci našeho semináře Údržba a diagnostika nebo AMPER tour, kterou jsme letos představili jako veletržní novinku.

Problematiku nejdražší energie rozebereme na semináři nazvaném Jak na stlačený vzduch? O den později se budeme v Brně věnovat legislativním požadavkům, hodnocení rizik a požadavkům na zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu a trendům v zajištění protivýbuchové ochrany – na semináři EX prostředí.

DSC 0043 300x100000  DSC 0068(2) 300x100000   O92A8657 1000

Poslední akcí před létem a obdobím dovolených bude dvoudenní konference Digitální výroba, se kterou opět se zaměříme na technologie, přímá řešení, případové studie a nástup Průmyslu 4.0 ve výrobních firmách.

Podzim klasicky odstartujeme dvěma konferencemi, které cílí na potravinářství a farmacii, obě tyto konference se po roce vrátí zpět do Olomouce.

Následovat bude Fórum údržby na veletrhu MSV, kde budeme pořádat i organizované prohlídky vybraných vystavovatelů v rámci MSV Tour.

Podzim 2018 by nebyl kompletní, kdybychom se nevěnovali také bezpečnosti na akci s názvem Bezpečnost v průmyslu. Celý podzim pak tradičně ukončí zlínský seminář Modernizace, automatizace a údržba v plastikářském průmyslu.

Registrace na všechny naše akce je pro zástupce z výrobních provozů tradičně bezplatná, zveme zástupce výrobních úseků – výrobní, technické ředitele, ředitelé IT úseků, top management, jednatele, investiční ředitele, apod. Zástupci akademické sféry se mohou účastnit zdarma, nicméně počet míst je limitován – je nutné sledovat webové stránky jednotlivých akcí.

31.1-1.2. Trendy v robotizaci a automatizaci Brno
27.2. Úpory v průmyslu Ostrava
21.3 Údržba a diagnostika Brno
17.4 Stlačený vzduch Praha
18.4 EX prostředí Brno
22.-23.5 Digitální výroba Brno
25.9 Moderní technologie pro potravinářský průmysl Olomouc
26.9 Moderní technologie pro farmaceutický průmysl Olomouc
2.10 Fórum údržby Brno
31.10 Bezpečnost v průmyslu Brno
14.11 Modernizace, automatizace a údržba v plastikářském průmyslu Zlín

 Změna programu vyhrazena.

 

Úvod Aktuality Seznam akcí pro rok 2018

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.