2017

MSV Tour

9. - 13. října 2017, BRNO, MSV

V patronaci časopisU Control Engineering Česko přinášíme MSV TOUR 2017 - organizované prohlídky vybraných vystavovatelů na dvě klíčová témata – PRŮMYSL 4.0 a ROBOTIZACE.

VÍCE INFORMACÍ 

Digitalizace v údržbě, MSV

11. října 2017, BRNO, MSV, hala P - sál P1

Zajímají vás trendy v oblasti údržby? Nejenom výroba a řízení procházejí postupnou transformací, digitalizací a automatizací. Nové trendy pronikají také do oblasti údržby a my s tímto tématem nezůstáváme pozadu. 

VÍCE INFORMACÍ

Moderní technologie pro farmaceutický průmysl V

21. září 2017, PRAHA

Pátý ročník konference, která tradičně probíhá v Olomouci, se letos poprvé koná v Praze. Cílem akce je posílit konkurenceschopnost firem zabývajících se výrobou farmaceutik, doplňků stravy, vakcín, sér, sportovní výživy apod. prostřednictvím série informativních přednášek a názorných ukázek nejmodernějších technologií a postupů s důrazem na kvalitu výroby a čistotu a hygienu výrobních prostor. 

 

VÍCE INFORMACÍ

Moderní technologie pro potravinářský průmysl IV

20. ZÁŘÍ, 2017, PRAHA

Čtvrtý ročník konference bude tradičně zaměřen na představení nejmodernějších technologií a možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby.

VÍCE INFORMACÍ 

Fórum: Výroba novej generácie

24. MÁJ, 2017, NITRA

Prvý ročník podujatia v rámci Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre. Venovať sa budeme možnostiam a trendom v oblasti priemyslovej výroby. Predstavíme konkrétne riešenie a aplikácie do výrobných procesov vo troch oblastiach: robotizácia, automatizácia a bezpečnosť.

VIAC INFORMÁCIÍ 

Digitální výroba (a údržba) 2017

16. KVĚTNA, 2017, BRNO

Další ročník semináře je určen průmyslovým výrobním firmám. Věnovat se budeme technologiím, přímým řešením, případovým studiím a nástupu průmyslu 4.0. ve výrobních firmách. Za dodavatelskou sekci budou představeny konkrétní technologická řešení, možnosti implementace, přínos nových řešení a další provázanost a návaznost v souvislosti s trendy a průmyslem 4.0. NOVINKA V PROGRAMU - využití prvků digitalizace pro úsek průmyslové údržby a DOPROVODNÁ VÝSTAVA technologií pro PRŮMYSL 4.0

VÍCE INFORMACÍ

WEBINÁŘ: Rozšířená realita v průmyslu

 13. DUBNA, 2017, 10:00

Může být budoucí generace pracovníků v průmyslu neslučitelně spojována s nositelnou elektronikou, která umožňuje sledovat stroje tak, jak je dnes spíše ještě nepředstavitelné? Projekty využívající prvků rozšířené reality v průmyslu přibývá. Jaké možnosti představuje a co bude největší výhodou při prosazování jejího začleňování do výrobní reality dnešních provozů? A jak to všechno souvisí s Pokémony? To vše zjistíte na webináři na více než populární téma.

 

VÍCE INFORMACÍ 

Fórum: Výroba nové generace

9. KVĚTNA, 2017, PRAHA, PRŮMYSLOVÉ VELETRHY

Výroba nové generace je novinkou v nabídce seminářů pro inženýry. Jedná se o akci, která se uskuteční v rámci doprovodného programu Průmyslových veletrhů v Praze. Toto fórum posluchačům nabízí ucelený pohled na možnosti moderní průmyslové výroby ve třech oblastech: Automatizaci, robotizaci a bezpečnosti. 

VÍCE INFORMACÍ 

EX prostředí II

12. DUBNA, 2017, BRNO

Na semináři se budeme věnovat problematice legislativních požadavků, hodnocení rizik a požadavkům na zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu a trendům v zajištění protivýbuchové ochrany. V rámci programu zazní příklad výbuchu prachu, měření sedimentující a polétavé prašnosti, případová studie OOPP do prostředí s nebezpečím výbuchu, či posudek konstrukce ohrožené výbuchem.

VÍCE INFORMACÍ 

WEBINÁŘ: Digitální prototypování

 3. KVĚTNA, 2017, 10:00

Nastal čas digitálních dvojčat. Vytváření digitálních modelů má svou historii a vývoj v současném průmyslovém prostředí. Digitální prototypování nabízí oddělením designu, konstrukce a výroby možnost virtuálně otestovat a posoudit výrobek ještě před jeho skutečnou realizací. Kde všude a proč vytvářet digitální modely? A případně jaké nástroje pro to použít? 

VÍCE INFORMACÍ 

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.