2017

WEBINÁŘ: Rozšířená realita v průmyslu

 13. DUBNA, 2017, 10:00

Může být budoucí generace pracovníků v průmyslu neslučitelně spojována s nositelnou elektronikou, která umožňuje sledovat stroje tak, jak je dnes spíše ještě nepředstavitelné? Projekty využívající prvků rozšířené reality v průmyslu přibývá. Jaké možnosti představuje a co bude největší výhodou při prosazování jejího začleňování do výrobní reality dnešních provozů? A jak to všechno souvisí s Pokémony? To vše zjistíte na webináři na více než populární téma.

 

VÍCE INFORMACÍ 

EX prostředí II

12. DUBNA, 2017, BRNO

Na semináři se budeme věnovat problematice legislativních požadavků, hodnocení rizik a požadavkům na zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu a trendům v zajištění protivýbuchové ochrany. V rámci programu zazní příklad výbuchu prachu, měření sedimentující a polétavé prašnosti, případová studie OOPP do prostředí s nebezpečím výbuchu, či posudek konstrukce ohrožené výbuchem.

VÍCE INFORMACÍ 

Úspory v průmyslu 2017

11. DUBNA, 2017, PRAHA

Zveme na třetí ročník semináře, letos poprvé v Praze (loni jsme navštivli Brno, předloni Ostravu). Společným jmenovatelem akce je nastínění možností, kde všude lze ve výrobních provozech hledat úspory rychle a jednoduše, bez zdlouhavých realizací a závratných investic. Zaměříme se zejména na úsporu energií a výrobních nákladů, spotřebu, úniky, plýtvání, stlačený vzduch. Dále pak úspory ve výrobním procesu jako jsou prostoje, zmetkovitost, zefektivnění výroby apod.

VÍCE INFORMACÍ

Noax knowledge day

28. BŘEZNA, 2017, BRNO

Dovolte nám pozvat Vás na první ročník konference noax Knowledge Day, kterou pořádá společnost noax Technologies AG spolu s partnery COSCOM Computer a Sabris a mediální agenturou TradeMedia.

VÍCE INFORMACÍ 

Údržba a diagnostika 2017

23. BŘEZNA, 2017, BRNO

Třetí ročník semináře se opět uskuteční v průběhu veletrhu Amper. Na akci budou představeny možnosti v oblasti údržby, měření, diagnostiky a monitorování ve výrobních provozech. Odborným garantem akce je Asociace technických diagnostiků ČR a seminářem nás provede její představitel doc. Stanislav Mišák.

VÍCE INFORMACÍ

IT v průmyslu (MES systémy)

21. BŘEZNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník semináře proběhne letos poprvé v rámci veletrhu AMPER. Zaměříme se zejména na výrobní informační systémy MES, představeny budou možnosti měření, výpočet a zvyšování OEE, řízení výroby, simulace a počítačové rozvrhování výroby. Na organizaci semináře spolupracujeme se sdružením MEScentrum, které se ujalo role odborného garanta akce. Seminářem nás provede její představitel pan Leoš Hons. 

 

VÍCE INFORMACÍ

Amper tour 2017

 21.-24. BŘEZNA 2017

Novinka na veletrhu AMPER z dílny Trade Media International! Komentované prohlídky expozic vybraných vystavovatelů s tématy Průmysl 4.0, Automatizace, Údržba a diagnostika.

 

 

VÍCE INFORMACÍ

WEBINÁŘ: Trendy v IIoT IV

 22. ÚNORA, 2017, 10:00

Pokračování cesty k Průmyslu 4.0, tak zní podtitul další edice našeho webináře. V návaznosti na předchozí vydání se téma dále posouvá k problematice zavádění Průmyslu 4.0 do praxe. Webinář nabídne nové pohledy na konkrétní řešení, která zprostředkovává tzv. čtvrtá průmyslová revoluce.
Pokud jste zmeškali předchozí edice, neváhejte nahlédnout do archivu na našem kanále YouTube.

 

VÍCE INFORMACÍ

WEBINÁŘ: Budoucnost RFID

 8. BŘEZNA 2017, 10:00

Automatická identifikace ve výrobě je jedním z předpokladů zisku reálných dat z výroby. To je ostatně deklarováno jako hlavní požadavek pro další modernizaci průmyslových provozů. Technologie RFID možná vlivem vlny módnějších slovíček ustoupila do pozadí, nesnižuje to však její využitelnost v praxi. Jaké možnosti dnes nabízí RFID a jaká se pro ně v průmyslu rýsuje budoucnost?

 

VÍCE INFORMACÍ 

Jak na stlačený vzduch?

15. ÚNORA, 2017, BRNO

První ročník semináře se zaměří na problematiku nejdražší energie – stlačený vzduch, jeho využití a úsporu.

Na akci se budeme věnovat problematice výroby, rozvodu a spotřeby stlačeného vzduchu, na kloub se podíváme také údržbě. Stěžejními tématy jsou kompresory, kompresorovny (s frekvenčními měniči, zpětný zisk tepla z kompresorů), měření netěsnostní, eliminace úniků v rozvodech, odstranění úniků, sušení stlačeného vzduchu, odvaděče kondenzátu, regulace a měření úniků, audit stlačeného vzduchu, využití řídicího systému. 

 

VÍCE INFORMACÍ

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.