2017

Fórum: Výroba novej generácie

24. MÁJ, 2017, NITRA

Prvý ročník podujatia v rámci Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre. Venovať sa budeme možnostiam a trendom v oblasti priemyslovej výroby. Predstavíme konkrétne riešenie a aplikácie do výrobných procesov vo troch oblastiach: robotizácia, automatizácia a bezpečnosť.

VIAC INFORMÁCIÍ 

Digitální výroba (a údržba) 2017

16. KVĚTNA, 2017, BRNO

Další ročník semináře je určen průmyslovým výrobním firmám. Věnovat se budeme technologiím, přímým řešením, případovým studiím a nástupu průmyslu 4.0. ve výrobních firmách. Za dodavatelskou sekci budou představeny konkrétní technologická řešení, možnosti implementace, přínos nových řešení a další provázanost a návaznost v souvislosti s trendy a průmyslem 4.0. NOVINKA V PROGRAMU - využití prvků digitalizace pro úsek průmyslové údržby a DOPROVODNÁ VÝSTAVA technologií pro PRŮMYSL 4.0

VÍCE INFORMACÍ

Fórum: Výroba nové generace

9. KVĚTNA, 2017, PRAHA, PRŮMYSLOVÉ VELETRHY

Výroba nové generace je novinkou v nabídce seminářů pro inženýry. Jedná se o akci, která se uskuteční v rámci doprovodného programu Průmyslových veletrhů v Praze. Toto fórum posluchačům nabízí ucelený pohled na možnosti moderní průmyslové výroby ve třech oblastech: Automatizaci, robotizaci a bezpečnosti. 

VÍCE INFORMACÍ 

WEBINÁŘ: Digitální prototypování

 3. KVĚTNA, 2017, 10:00

Nastal čas digitálních dvojčat. Vytváření digitálních modelů má svou historii a vývoj v současném průmyslovém prostředí. Digitální prototypování nabízí oddělením designu, konstrukce a výroby možnost virtuálně otestovat a posoudit výrobek ještě před jeho skutečnou realizací. Kde všude a proč vytvářet digitální modely? A případně jaké nástroje pro to použít? 

VÍCE INFORMACÍ 

WEBINÁŘ: Rozšířená realita v průmyslu

 13. DUBNA, 2017, 10:00

Může být budoucí generace pracovníků v průmyslu neslučitelně spojována s nositelnou elektronikou, která umožňuje sledovat stroje tak, jak je dnes spíše ještě nepředstavitelné? Projekty využívající prvků rozšířené reality v průmyslu přibývá. Jaké možnosti představuje a co bude největší výhodou při prosazování jejího začleňování do výrobní reality dnešních provozů? A jak to všechno souvisí s Pokémony? To vše zjistíte na webináři na více než populární téma.

 

VÍCE INFORMACÍ 

EX prostředí II

12. DUBNA, 2017, BRNO

Na semináři se budeme věnovat problematice legislativních požadavků, hodnocení rizik a požadavkům na zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu a trendům v zajištění protivýbuchové ochrany. V rámci programu zazní příklad výbuchu prachu, měření sedimentující a polétavé prašnosti, případová studie OOPP do prostředí s nebezpečím výbuchu, či posudek konstrukce ohrožené výbuchem.

VÍCE INFORMACÍ 

Úspory v průmyslu 2017

11. DUBNA, 2017, PRAHA

Zveme na třetí ročník semináře, letos poprvé v Praze (loni jsme navštivli Brno, předloni Ostravu). Společným jmenovatelem akce je nastínění možností, kde všude lze ve výrobních provozech hledat úspory rychle a jednoduše, bez zdlouhavých realizací a závratných investic. Zaměříme se zejména na úsporu energií a výrobních nákladů, spotřebu, úniky, plýtvání, stlačený vzduch. Dále pak úspory ve výrobním procesu jako jsou prostoje, zmetkovitost, zefektivnění výroby apod.

VÍCE INFORMACÍ

Údržba a diagnostika 2017

23. BŘEZNA, 2017, BRNO

Třetí ročník semináře se opět uskuteční v průběhu veletrhu Amper. Na akci budou představeny možnosti v oblasti údržby, měření, diagnostiky a monitorování ve výrobních provozech. Odborným garantem akce je Asociace technických diagnostiků ČR a seminářem nás provede její představitel doc. Stanislav Mišák.

VÍCE INFORMACÍ

Noax knowledge day

28. BŘEZNA, 2017, BRNO

Dovolte nám pozvat Vás na první ročník konference noax Knowledge Day, kterou pořádá společnost noax Technologies AG spolu s partnery COSCOM Computer a Sabris a mediální agenturou TradeMedia.

VÍCE INFORMACÍ 

IT v průmyslu (MES systémy)

21. BŘEZNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník semináře proběhne letos poprvé v rámci veletrhu AMPER. Zaměříme se zejména na výrobní informační systémy MES, představeny budou možnosti měření, výpočet a zvyšování OEE, řízení výroby, simulace a počítačové rozvrhování výroby. Na organizaci semináře spolupracujeme se sdružením MEScentrum, které se ujalo role odborného garanta akce. Seminářem nás provede její představitel pan Leoš Hons. 

 

VÍCE INFORMACÍ

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.