Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2016 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

Digitalizace v údržbě

5. ŘÍJNA, BRNO VELETRH MSV

Letošní seminář naváže na tradiční seminář s názvem „Údržba jako cenný nástroj při hledání úspor“. Ten se v rámci veletrhu MSV konal již čtyřikrát. V návaznosti na aktuální trendy v oblasti digitalizace nejenom výroby ale také údržby, jsme se rozhodli letošní ročník obohatit o nová témata z této oblasti.

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Měření a regulace

6. ŘÍJNA, BRNO VELETRH MSV

Aktuální požadavky průmyslu v souvislosti s nasazováním moderních technologií kladou větší požadavky na měření a interpretaci dat z výroby a jejich následné využití při procesním řízení. Seminář se zaměří zejména na běžné i méně běžné techniky měření a regulace s největším důrazem na veličiny jako teplota, tlak, hladina, průtok. Účastníci získají komplexní přehled nových trendů v oblasti průmyslového měření a regulace.

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Bezpečnost v průmyslu 2016

18. ŘÍJNA, BRNO

Čtvrtý ročník semináře navazuje na přechozí ročníky stejnojmenné akce. Stěžejními tématy tohoto semináře nadále zůstávají posouzení a analýza rizik strojních zařízení, zajištění strojní bezpečnosti, kontrolní činnost státního úřadu inspekce práce, zajištění bezpečnosti, ochrana lidí a procesů, případová studie zajištění BOZP v provoze. 

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Webinář: Kybernetická bezpečnost

25. ŘÍJNA, 10.00

Jedno téma v oblasti Průmyslu 4.0 roste na síle možná více než ta ostatní. Větší propojení průmyslových podniků s sebou přínáší otázku jejich zabezpečení vůči vnějším hrozbám. Jaké jsou současné a budoucí výzvy v oblasti kybernetické bezpečnosti se pokusí nastínit tento webinář.

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Spirax Sarco Tour 2016

PODZIM 2016, PLZEŇ, PRAHA, HRADEC KRÁLOVÉ, BRNO, OSTRAVA, KOŠICE, BÁNSKÁ BYSTRICA, BRATISLAVA

Společnost Spirax Sarco, zve na sérii školení, které se tradičně uskuteční na podzim letšního roku. Programem akce provází účastníky zkušení lektoři. Vše, co potřebujete vědět o páře se dozvíte na tomto školení, které je zařazeno do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a je ohodnocen 1 bodem.  

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE

Automatizace v průmyslu SK

9. LISTOPAD, MARTIN

Prvý ročník podujatia venovaného trendom v automatizácii sa uskutoční v slovenskom meste Martin. Konferencia sa bude venovať možnostiam v oblasti automatizácie, modernizácie a údržby vo výrobných prevádzkach. Načrtnú sa možnosti priemyselného riadenia, vystúpia dodávatelia technológií v segmente automatizácie, systémoví integrátori a pod.

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Webinář: Zvyšování OEE

15. listopadu, 10.00

Celková efektivita zařízení (OEE) je ukazatel, který má v průmyslu své jasné opodstatnění. Jak pomocí moderních nástrojů eliminovat ztráty při špatném zatížení svých zařízení se dozvíte na webináři, který tentokrát společně přináší časoisy Řízení a údržba průmyslového podniku a Control Engineering Česko. 

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Webinář: Trendy v bezdrátové průmyslové komunikaci

15. listopad, 14.00

Ať už je autorem původní myšlenky bezdrátového spojení skutečně Marconi, nebo jak my Češi dobře víme Cimrman, průmysl se zbavuje drátů ve velkém. V čem tkví současné možnosti bezdrátové komunikace, jaké jsou překážky jejího rozšiřování i další spojitá témata budou obsahem závěrečného webináře roku 2016.

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Automatizace, modernizace a údržba v plastikářství

23. LISTOPAD, OTROKOVICE

Letošní  ročník této akce bude věnován modernizaci, automatizaci a údržbě v plastikářském průmyslu.. Na semináři bude představena nabídka řešení a investičních celků pro automatizaci a modernizaci výroby v plastikářském a gumárenském průmyslu, dále odborné přednášky a případové studie 

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Trendy v robotizaci a automatizaci 2017

25. - 26. LEDNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník konference bude opět zaměřen na nejnovější trendy v oblasti robotizace a automatizace výrobních provozů. V programu nebudou chybět dodavatelé průmyslových robotů, zástupci výrobních provozů, či představitelé vzdělávacích institucí. Hlavními tématy letošního ročníku jsou opět průmyslové roboty, představení novinek a aktuálních trendů, nové přístupy v systémové integraci a řídících systémech, senzorika a strojové vidění. Věnovat se budeme také kooperativní robotice, mobilní robotice, bezpečnosti a repasím průmyslových robotů. 

VÍCE INFORMACÍ

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.