Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2017 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

Digitalizace v údržbě, MSV

11. října 2017, BRNO, MSV

Zajímají vás trendy v oblasti údržby? Nejenom výroba a řízení procházejí postupnou transformací, digitalizací a automatizací. Nové trendy pronikají také do oblasti údržby a my s tímto tématem nezůstáváme pozadu. 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Průmyslová akademie Schneider Electric

ŘÍJEN 2017 - ÚNOR 2018

Průmyslová akademie: Zapište si do diáře termíny užitečných webinářů!

V rámci podzimního vysílání tematických webinářů vám přinášíme ojedinělý projekt, na kterém se podílí firma Schneider Electric spolu s redakcí časopisů Control Engineering a Řízení a údržba průmyslového podniku.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

MSV Tour

9. - 13. října 2017, BRNO, MSV

V patronaci časopisU Control Engineering Česko přinášíme MSV TOUR 2017 - organizované prohlídky vybraných vystavovatelů na tři klíčová témata – PRŮMYSL 4.0 / ROBOTIZACE / AUTOMATIZACE.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

WEBINÁŘ: Štíhlá údržba

 19. ŘÍJNA, 2017, 10:00

Zatímco pojem štíhlá výroba je zaříkávadlem spousty interních i externích školení napříč průmyslovými provozy, pojem štíhlé údržby již tolik častý není. Právě oddělení údržby však může být stavebním kamenem pro úspěšné budování strategie štíhlých míst. Právě tématu štíhlé údržby se proto bude věnovat další z řady on-line webových seminářů.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Bezpečnost v průmyslu 2017

31. října 2017, BRNO

Stěžejními tématy pátého ročníku semináře nadále zůstávají bezpečnost strojních zařízení, posouzení a analýza rizik strojních zařízení a jejich snižování a aplikace bezpečnostních prvků v praxi, bezpečnost lidí a procesů.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

WEBINÁŘ: Kybernetická bezpečnost

 2. LISTOPADU, 2017, 10:00

Jedno téma v oblasti Průmyslu 4.0 roste na síle možná více než ta ostatní. Větší propojení průmyslových podniků s sebou přínáší otázku jejich zabezpečení vůči vnějším hrozbám. Jaké jsou současné a budoucí výzvy v oblasti kybernetické bezpečnosti se pokusil nastínit tento webinář.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Automatizácia v priemysle

14. listopadu 2017, Martin

Druhý ročník akce věnované trendům v automatizaci uskutečníme na Slovensku v Martině. Věnovat se budeme možnostem v oblasti automatizace, modernizace a údržby ve výrobních provozech. Nastíněny budou možnosti průmyslového řízení, vystoupí dodavatelé technologií v segmentu automatizace, systémoví integrátoři apod.
 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Automatizace, modernizace a údržba v plastikářském průmyslu 2017

22. listopadu 2017, Zlín

Třetí ročník akce bude věnován modernizaci, automatizaci a údržbě v plastikářském průmyslu. Na semináři bude představena nabídka řešení a investičních celků pro automatizaci a modernizaci výroby v plastikářském a gumárenském průmyslu, dále odborné přednášky a případové studie.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

WEBINÁŘ: Simulace ve výrobě

 23. LISTOPADU, 2017, 10:00

Vytváření modelu a simulace budoucího vývoje výrobního procesu může napomoci při dodržování termínů, plánování zásob či hledání úzkých míst. Chcete efektivně zjistit, jak efektivní a ekonomická je vaše současná výroba a hledat možnosti její optimalizace? 

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Marketing 4 Engineering 2018

ČERVEN 2018, PRAHA

Druhý ročník netradičního setkání pracovníků marketingu v průmyslovém B2B si klade odvážný cíl, a to odpověď na otázku, zda lze uplatnit prvek vyvolávání emocí v komunikaci směrem k "výjimečné" cílové skupině. Jediná akce, na které se setkávají zástupci úzkého segmentu trhu! 

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Úvod Kalendář akcí

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.