Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2016 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde

 

PROMOTIC SCADA WORKSHOP

1. června 2016, PRAHA

Společnosti MICROSYS a FOXON srdečně zvou všechny zájemce k účasti na připravovaném bezplatném PROMOTIC SCADA workshopu.Cílem workshopu je praktické seznámení účastníků s hardwarovou platformou eWON pro vzdálený přístup a sběr dat a se softwarovým nástrojem PROMOTIC SCADA pro vizualizaci technologických procesů.

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Marketing 4 Engineering

2. ČERVNA 2016, PRAHA

Jak se dostat do hlav inženýrů a promovat produkty či služby této cílové skupině? Jaké nástroje jsou pro B2B účinné. Jak zapojit praktiky digitálního marketingu v průmyslové sféře? Funguje vůbec něco z učebnic a příruček?

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Moderní technologie pro farmaceutický průmysl IV

20. ZÁŘÍ 2016, Olomouc

Cílem této akce je posílit konkurenceschopnost firem zabývajících se výrobou farmaceutik, doplňků stravy, vakcín, sér, sportovní výživy apod. prostřednictvím série informativních přednášek a názorných ukázek nejmodernějších technologií a postupů. Dále jsou také představeny možnosti podpory a údržby již instalovaných technologií, či dalších podpůrných aplikací a zařízení pro efektivní výrobu.

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE

Moderní technologie pro potravinářský průmysl III

21. ZÁŘÍ 2016, OLOMOUC

Třetí ročník této konference navazuje na dva předchozí ročníky, které se konaly taktéž v Olomouci. Také na letošní konferenci budou představeny nejmodernější technologie a postupy, možnosti a podpora údržby již instalovaných technologií a další podpůrné aplikace a zařízení pro efektivní výrobu. 

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.