Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2017 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

WEBINÁŘ: Budoucnost RFID

 8. BŘEZNA 2017, 10:00

Automatická identifikace ve výrobě je jedním z předpokladů zisku reálných dat z výroby. To je ostatně deklarováno jako hlavní požadavek pro další modernizaci průmyslových provozů. Technologie RFID možná vlivem vlny módnějších slovíček ustoupila do pozadí, nesnižuje to však její využitelnost v praxi. Jaké možnosti dnes nabízí RFID a jaká se pro ně v průmyslu rýsuje budoucnost?

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

WEBINÁŘ: Štíhlá údržba

 8. BŘEZNA, 2017, 14:00

Zatímco pojem štíhlá výroba je zaříkávadlem spousty interních i externích školení napříč průmyslovými provozy, pojem štíhlé údržby již tolik častý není. Právě oddělení údržby však může být stavebním kamenem pro úspěšné budování strategie štíhlých míst. Právě tématu štíhlé údržby se proto bude věnovat další z řady on-line webových seminářů.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Inteligentní budovy - chytré bydlení v chytrých městech

28. ÚNORA, 2017, BRNO

První ročník konference, která se bude věnovat novým technologiím v projektování inteligentních budov. Mezi hlavní témata konference budou patřit například chytré elektroinstalace, Big Data a jejich využití, Internet věcí jako hybatel změn při navrhování budov apod. Konference bude dále doplněna odbornými přednáškami a případovými studiemi. 

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Amper tour 2017

 21.-24. BŘEZNA 2017

Novinka na veletrhu AMPER z dílny Trade Media International! Komentované prohlídky expozic vybraných vystavovatelů s tématy Průmysl 4.0, Automatizace, Údržba a diagnostika.

 

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

IT v průmyslu (MES systémy)

21. BŘEZNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník semináře proběhne letos poprvé v rámci veletrhu AMPER. Zaměříme se zejména na výrobní informační systémy MES, představeny budou možnosti měření, výpočet a zvyšování OEE, řízení výroby, simulace a počítačové rozvrhování výroby. Na organizaci semináře spolupracujeme se sdružením MEScentrum, které se ujalo role odborného garanta akce. Seminářem nás provede její představitel pan Leoš Hons. 

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Údržba a diagnostika 2017

23. BŘEZNA, 2017, BRNO

Třetí ročník semináře se opět uskuteční v průběhu veletrhu Amper. Na akci budou představeny možnosti v oblasti údržby, měření, diagnostiky a monitorování ve výrobních provozech. Odborným garantem akce je Asociace technických diagnostiků ČR a seminářem nás provede její představitel doc. Stanislav Mišák.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Bezpečnosť v priemysle

29. MAREC, 2017, MARTIN

Prvý ročník podujatia venovaného bezpečnosti sa uskutoční v slovenskom meste Martin. Témy podujatia budú: Posúdenie a analýza rizík strojných zariadenia, zaistenie bezpečnosti strojov, najčastejšie zisťované nedostatky a ich realizácia, bezpečnostné opatrenia a ich integrácia do riadiaceho procesu, BOZP v prevádzkach a ich zaistenie. 

VIAC INFORMÁCIÍ REGISTRÁCIA

Úspory v průmyslu 2017

11. DUBNA, 2017, PRAHA

Zveme na třetí ročník semináře, letos poprvé v Praze (loni jsme navštivli Brno, předloni Ostravu). Společným jmenovatelem akce je nastínění možností, kde všude lze ve výrobních provozech hledat úspory rychle a jednoduše, bez zdlouhavých realizací a závratných investic. Zaměříme se zejména na úsporu energií a výrobních nákladů, spotřebu, úniky, plýtvání, stlačený vzduch. Dále pak úspory ve výrobním procesu jako jsou prostoje, zmetkovitost, zefektivnění výroby apod.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

EX prostředí II

12. DUBNA, 2017, BRNO

Na semináři se budeme věnovat problematice legislativních požadavků, hodnocení rizik a požadavkům na zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu a trendům v zajištění protivýbuchové ochrany. V rámci programu zazní příklad výbuchu prachu, měření sedimentující a polétavé prašnosti, případová studie OOPP do prostředí s nebezpečím výbuchu, či posudek konstrukce ohrožené výbuchem.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

WEBINÁŘ: Rozšířená realita v průmyslu

 13. DUBNA, 2017, 10:00

Může být budoucí generace pracovníků v průmyslu neslučitelně spojována s nositelnou elektronikou, která umožňuje sledovat stroje tak, jak je dnes spíše ještě nepředstavitelné? Projekty využívající prvků rozšířené reality v průmyslu přibývá. Jaké možnosti představuje a co bude největší výhodou při prosazování jejího začleňování do výrobní reality dnešních provozů? A jak to všechno souvisí s Pokémony? To vše zjistíte na webináři na více než populární téma.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Úvod Kalendář akcí

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.