Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2017 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

Trendy v robotizaci a automatizaci 2017

25. - 26. LEDNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník konference bude opět zaměřen na nejnovější trendy v oblasti robotizace a automatizace výrobních provozů. Letošní hlavní téma konference je ukázka a prezentace nejlepších příkladů z praxe!V programu nebudou chybět dodavatelé průmyslových robotů, zástupci výrobních provozů, či představitelé vzdělávacích institucí. Hlavními tématy letošního ročníku jsou opět průmyslové roboty, představení novinek a aktuálních trendů, nové přístupy v systémové integraci a řídících systémech, senzorika a strojové vidění. Věnovat se budeme také kooperativní robotice, mobilní robotice, bezpečnosti a repasím průmyslových robotů. 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Jak na stlačený vzduch?

15. ÚNORA, 2017, BRNO

První ročník semináře se zaměří na problematiku nejdražší energie – stlačený vzduch, jeho využití a úsporu.

Na akci se budeme věnovat problematice výroby, rozvodu a spotřeby stlačeného vzduchu, na kloub se podíváme také údržbě. Stěžejními tématy jsou kompresory, kompresorovny (s frekvenčními měniči, zpětný zisk tepla z kompresorů), měření netěsnostní, eliminace úniků v rozvodech, odstranění úniků, sušení stlačeného vzduchu, odvaděče kondenzátu, regulace a měření úniků, audit stlačeného vzduchu, využití řídicího systému. 

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Inteligentní budovy - chytré bydlení v chytrých městech

28. ÚNORA, 2017, BRNO

První ročník konference, která se bude věnovat novým technologiím v projektování inteligentních budov. Mezi hlavní témata konference budou patřit například chytré elektroinstalace, Big Data a jejich využití, Internet věcí jako hybatel změn při navrhování budov apod. Konference bude dále doplněna odbornými přednáškami a případovými studiemi. 

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

IT v průmyslu (MES systémy)

21. BŘEZNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník semináře proběhne letos poprvé v rámci veletrhu AMPER. Zaměříme se zejména na výrobní informační systémy MES, představeny budou možnosti měření, výpočet a zvyšování OEE, řízení výroby, simulace a počítačové rozvrhování výroby. Na organizaci semináře spolupracujeme se sdružením MEScentrum.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Údržba a diagnostika 2017

23. BŘEZNA, 2017, BRNO

Jedná se o třetí ročník akce, kde budou představeny možnosti v oblasti údržby, měření, diagnostiky a monitorování ve výrobních provozech. Na semináři vystoupí dodavatelé řešení a zařízení i představitelé výrobní sféry, kteří představí případové studie, či aktuálně řešené problémy. 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Úvod Kalendář akcí

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.