Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2017 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

Úspory v průmyslu 2017

11. DUBNA, 2017, PRAHA

Zveme na třetí ročník semináře, letos poprvé v Praze (loni jsme navštivli Brno, předloni Ostravu). Společným jmenovatelem akce je nastínění možností, kde všude lze ve výrobních provozech hledat úspory rychle a jednoduše, bez zdlouhavých realizací a závratných investic. Zaměříme se zejména na úsporu energií a výrobních nákladů, spotřebu, úniky, plýtvání, stlačený vzduch. Dále pak úspory ve výrobním procesu jako jsou prostoje, zmetkovitost, zefektivnění výroby apod.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

EX prostředí II

12. DUBNA, 2017, BRNO

Na semináři se budeme věnovat problematice legislativních požadavků, hodnocení rizik a požadavkům na zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu a trendům v zajištění protivýbuchové ochrany. V rámci programu zazní příklad výbuchu prachu, měření sedimentující a polétavé prašnosti, případová studie OOPP do prostředí s nebezpečím výbuchu, či posudek konstrukce ohrožené výbuchem.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

WEBINÁŘ: Rozšířená realita v průmyslu

 13. DUBNA, 2017, 10:00

Může být budoucí generace pracovníků v průmyslu neslučitelně spojována s nositelnou elektronikou, která umožňuje sledovat stroje tak, jak je dnes spíše ještě nepředstavitelné? Projekty využívající prvků rozšířené reality v průmyslu přibývá. Jaké možnosti představuje a co bude největší výhodou při prosazování jejího začleňování do výrobní reality dnešních provozů? A jak to všechno souvisí s Pokémony? To vše zjistíte na webináři na více než populární téma.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Fórum: Výroba nové generace

9. KVĚTNA, 2017, PRAHA, PRŮMYSLOVÉ VELETRHY

Výroba nove generace je novinkou v naší nabídce. Jedná se o akci, která bude sloužit jako doprovodný program Průmyslových veletrhů v Praze. Toto fórum posluchačům nabízí ucelený pohled na možnosti moderní průmyslové výroby.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Digitální výroba 2017

16. KVĚTNA, 2017, BRNO

Další ročník semináře je určen průmyslovým výrobním firmám. Věnovat se budeme technologiím, přímým řešením, případovým studiím a nástupu průmysl 4.0. ve výrobních firmách. Jak firmy tuto revoluci vnímají. Za dodavatelskou sekci budou představeny konkrétní technologická řešení, možnosti implementace, přínos nových řešení a další provázanost a návaznost v souvislosti s trendy a průmyslem 4.0.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Digitalizace v údržbě 2017

17. KVĚTNA, 2017, BRNO

V návaznosti na aktuální trendy v oblasti digitalizace nejenom výroby ale také údržby, přinášíme seminář, kde budou představeny aktuální informacea a nové technologie využitelné v oblasti řízení a údržby ve výrobních provozech a závodech. 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Úvod Kalendář akcí

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.