Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2016 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

Automatizácia v priemysle

9. NOVEMBER, MARTIN

Prvý ročník podujatia venovaného trendom v automatizácii sa uskutoční v slovenskom meste Martin. Konferencia sa bude venovať možnostiam v oblasti automatizácie, modernizácie a údržby vo výrobných prevádzkach. Načrtnú sa možnosti priemyselného riadenia, vystúpia dodávatelia technológií v segmente automatizácie, systémoví integrátori a pod.

VIAC INFORMÁCIÍ REGISTRÁCIA 

Webinář: Zvyšování OEE

15. listopadu, 10.00

Celková efektivita zařízení (OEE) je ukazatel, který má v průmyslu své jasné opodstatnění. Jak pomocí moderních nástrojů eliminovat ztráty při špatném zatížení svých zařízení se dozvíte na webináři, který tentokrát společně přináší časoisy Řízení a údržba průmyslového podniku a Control Engineering Česko. 

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Webinář: Trendy v bezdrátové průmyslové komunikaci

15. listopad, 14.00

Ať už je autorem původní myšlenky bezdrátového spojení skutečně Marconi, nebo jak my Češi dobře víme Cimrman, průmysl se zbavuje drátů ve velkém. V čem tkví současné možnosti bezdrátové komunikace, jaké jsou překážky jejího rozšiřování i další spojitá témata budou obsahem závěrečného webináře roku 2016.

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Automatizace, modernizace a údržba v plastikářství

23. LISTOPAD, OTROKOVICE

Letošní  ročník této akce bude věnován modernizaci, automatizaci a údržbě v plastikářském průmyslu.. Na semináři bude představena nabídka řešení a investičních celků pro automatizaci a modernizaci výroby v plastikářském a gumárenském průmyslu, dále odborné přednášky a případové studie 

VÍCE INFORMACÍREGISTRACE 

Trendy v robotizaci a automatizaci 2017

25. - 26. LEDNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník konference bude opět zaměřen na nejnovější trendy v oblasti robotizace a automatizace výrobních provozů. V programu nebudou chybět dodavatelé průmyslových robotů, zástupci výrobních provozů, či představitelé vzdělávacích institucí. Hlavními tématy letošního ročníku jsou opět průmyslové roboty, představení novinek a aktuálních trendů, nové přístupy v systémové integraci a řídících systémech, senzorika a strojové vidění. Věnovat se budeme také kooperativní robotice, mobilní robotice, bezpečnosti a repasím průmyslových robotů. 

VÍCE INFORMACÍ

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.