Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2017 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

WEBINÁŘ: Trendy v IIoT IV

 22. ÚNORA, 2017, 10:00

Pokračování cesty k Průmyslu 4.0, tak zní podtitul další edice našeho webináře. V návaznosti na předchozí vydání se téma dále posouvá k problematice zavádění Průmyslu 4.0 do praxe. Webinář nabídne nové pohledy na konkrétní řešení, která zprostředkovává tzv. čtvrtá průmyslová revoluce.
Pokud jste zmeškali předchozí edice, neváhejte nahlédnout do archivu na našem kanále YouTube.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Inteligentní budovy - chytré bydlení v chytrých městech

28. ÚNORA, 2017, BRNO

První ročník konference, která se bude věnovat novým technologiím v projektování inteligentních budov. Mezi hlavní témata konference budou patřit například chytré elektroinstalace, Big Data a jejich využití, Internet věcí jako hybatel změn při navrhování budov apod. Konference bude dále doplněna odbornými přednáškami a případovými studiemi. 

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Amper tour 2017

 21.-24. BŘEZNA 2017

Novinka na veletrhu AMPER z dílny Trade Media International! Komentované prohlídky expozic vybraných vystavovatelů s tématy Průmysl 4.0, Automatizace, Údržba a diagnostika.

 

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

IT v průmyslu (MES systémy)

21. BŘEZNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník semináře proběhne letos poprvé v rámci veletrhu AMPER. Zaměříme se zejména na výrobní informační systémy MES, představeny budou možnosti měření, výpočet a zvyšování OEE, řízení výroby, simulace a počítačové rozvrhování výroby. Na organizaci semináře spolupracujeme se sdružením MEScentrum, které se ujalo role odborného garanta akce. Seminářem nás provede její představitel pan Leoš Hons. 

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Údržba a diagnostika 2017

23. BŘEZNA, 2017, BRNO

Třetí ročník semináře se opět uskuteční v průběhu veletrhu Amper. Na akci budou představeny možnosti v oblasti údržby, měření, diagnostiky a monitorování ve výrobních provozech. Odborným garantem akce je Asociace technických diagnostiků ČR a seminářem nás provede její představitel doc. Stanislav Mišák.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Bezpečnosť v priemysle

29. MAREC, 2017, MARTIN

Prvý ročník podujatia venovaného bezpečnosti sa uskutoční v slovenskom meste Martin. Témy podujatia budú: Posúdenie a analýza rizík strojných zariadenia, zaistenie bezpečnosti strojov, najčastejšie zisťované nedostatky a ich realizácia, bezpečnostné opatrenia a ich integrácia do riadiaceho procesu, BOZP v prevádzkach a ich zaistenie. 

VIAC INFORMÁCIÍ REGISTRÁCIA

Úspory v průmyslu 2017

11. DUBNA, 2017, PRAHA

Zveme na třetí ročník semináře, letos poprvé v Praze (loni jsme navštivli Brno, předloni Ostravu). Společným jmenovatelem akce je nastínění možností, kde všude lze ve výrobních provozech hledat úspory rychle a jednoduše, bez zdlouhavých realizací a závratných investic. Zaměříme se zejména na úsporu energií a výrobních nákladů, spotřebu, úniky, plýtvání, stlačený vzduch. Dále pak úspory ve výrobním procesu jako jsou prostoje, zmetkovitost, zefektivnění výroby apod.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Úvod Kalendář akcí

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.