arobotizace

Program

1. den

27. 1. 2016, středa

8.00 - 9.00                           
Registrace
9.00-9.05      Zahájení konference, úvodní slovo
9.05 - 9.20
Úvodní přednáška na téma automatizace a robotizace v ČR, trendy, směry, srovnání ve světě
Branislav Lacko, Českomoravská společnost pro automatizaci
9.20 - 9.30
Výsledky průzkumu trhu a současné trendy v robotizaci a automatizaci
Lukáš Smelík, redaktor časopisu Control Engineering Česko
9.30 - 10.00
Roboty Stäubli a ukázky jejich využití v různých aplikacích - reference z reálných aplikací
Jiří Samek, Stäubli
10.00 - 10.20
Systémový integrátor ELCOM, případová aplikace a vzájemné propojení technologií s ohledem na rev. industry 4.0. 
Miroslav Rumpel, ELCOM
10.20 - 10.40
Pokročilé technologie firmy Beckhoff pro robotiku a automatizaci
Aleš Malý, Beckhoff
10.40 - 10.55 Přestávka
10.55 - 11.35
Robotizace ve svařovnách Škoda auto
Jan Hoffman, ŠKODA AUTO
11.35 - 12.00
Řešení pro robotické aplikace Mitsubishi Electric
Petr Brynda, Mitsubishi Electric
12.00 - 12.25
Inteligentní revoluce v robotizaci a automatizaci se zařízením TransProcessSolution
Lukáš Volenec, Fronius Česká Republika s.r.o.
12.25 - 13.25 Přestávka společný oběd
13.25 - 13.45
Spolupráce robota s robotem, výrobní linkou a s člověkem 
Tomáš Prchal, B&R automatizace
13.45 - 14.10
Aktuální stav a trendy v automatizaci - optimalizace procesů při vývoji zařízení
Zdeněk Haumer, Festo
14.10 - 14.30
Průmysl 4.0
Pavel Ambrož, Schunk
14.30 - 14.50
Integrovaná platforma OMRON Sysmac
Petr Váňa, Omron
14.50 - 15.30 Přestávka
15.30 - 15.50
Bezpečnost robotizovaných pracovišť
Petr Škraňka, PILZ
15.50 - 16.10
Kvalita strojového vidění v robotice
Tomáš Gřeš, ATEsystem
16.10 - 16.30
Případové studie
I. Odebírání náhodně ležících plastových dílů pomocí kamerou naváděného 6-osého robota
II. Korekce trajektorie v 3D prostoru robota pro laserové svařování hřídelky a klapky
Pavel Hofman - EOLA
16.30 - 18.00 Ukončení prvního dne konference, začátek neoficiální části
18.00 - 19.00 Závěrečný večerní raut

 

2. den

28. 1. 2016, čtvrtek

8.45 - 9.00                        
Registrace
9.00-9.05      Zahájení konference, úvodní slovo
9.05 - 10.25

Diskuzní panel Industry 4.0. z pohledu robotizace

Daniel Kaminský - Průmysl 4.0. a 1"Cyber-Physical Space CPS"
 
Jan Ohřál, B&R automatizace - Industry 4.0. od vize k realizaci

Martin Baumruk, Siemens - Kolaborativní roboty v digitální továrně

Diskuzní panel

10.25 - 10.45 Přestávka
10.45 - 11.05
Spolupráce robotů s člověkem z pohledu Stäubli
Jiří Samek, Stäubli
11.05 - 11.30
Universal robots a jejich uplatnění v praxi
Jan Tlučhoř, Oldřich Dlouhý EXACTEC
11.30 - 11.55
Force sensor pro řízení robota v reálném čase a měření sil a momentů, 3D strojové vidění pro odebírání neorientovaných dílů
Petr Brynda, Mitsubishi Electric
11:55 - 12:15
Systém organizace údržby robotického pracoviště
Jan Škarka, MC Syncro
12.15 - 12:35
Mobilní roboty a systémy pro speciální účely
Petr Novák a Václav Krys – Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava – VŠB, katedra robotiky
12.35 Ukončení konference, společný oběd

 

Mediální partneři

          

 

elektroprumysl     konstrukter

 

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.