Aktuality

FÓRUM ÚDRŽBY 2018: Průmysl 4.0 ovlivňuje práci průmyslové údržby

Stalo se již tradicí, že Mezinárodní strojírenský veletrh láká také manažery z úseku průmyslové údržby a správy majetku. Kromě větší nabídky řešení na výstavní ploše k tomu každoročně napomáhá také doprovodný program veletrhu.

ČÍST VÍCE

MSV TOUR zpřehledňuje nabídku veletrhu

Zažijte veletrh MSV jinak s nabídkou komentovaných prohlídek expozic Průmysl 4.0, roboty i průmyslová údržba na trasách MSV TOUR 2018.

ČÍST VÍCE

Tipy pro bezpečnost v průmyslu představí brněnská konference

Průmyslové provozy a řešení pro ně mohou skýtat mnohá úskalí. Konference Bezpečnost v průmyslu, která se koná pod hlavičkou společnosti Trade Media International již pravidelně v říjnovém termínu, opět přináší řadu tipů, jak k otázce zabezpečení přistupovat.

ČÍST VÍCE

Ohlédnutí za konferenčním podzimem

Dny ubýhají stejně rychle, jako se v důsledku změny ročního období zkracují. V návalu nových a dalších výzev, akcí a protě všecho, se skoro není možné zastavit a ohlédnout se zpět. Prostě podívat se na to, co se stihlo udát. Nicméně nechceme zústat nic dlužni, takže krátké ohlédnutí za nedávnými akcemi nabízíme zde.

ČÍST VÍCE

Průmysl 4.0 v segmentech potravinářství, farmacie i plastikářství

V současnosti již není pochyb o tom, že tuzemský průmysl prochází technologickou transformací. Jejím pilířem je digitalizace, automatizace a robotizace. Právě tyto kroky pak naplňují vize představované Průmyslem 4.0.

ČÍST VÍCE

Praktická konference o průmyslu 4.0.

Trend digitalizace, automatizace, ale i robotizace tuzemského průmyslu stále sílí. Možností, jak získat konkurenční výhodu, či vůbec zvládat současné požadavky navyšování výrobních kapacit se na trhu nabízí dost. Jak se však v této době dynamických změn zorientovat, to už tak jednoduché není. Inspiraci nabízí konference Digitální výroba 2018, která proběhne ve dnech 22. a 23. května v Brně.

ČÍST VÍCE

Marketing 4(.0) Engineering: Když vodní slalomář prodává robota

Kdo nepoznal specifika marketingové praxe v B2B průmyslovém prostředí, jen těžko by pochopil úskalí, která jsou pro tento obor tolik specifická. Neplatí, že překlopit rozpočty do digitální reklamy je cestou k jednoznačnému úspěchu. V podstatě jen málo pouček ze všech marketingových konferencí, blogů či jiných zdrojů nelze bez rozmyslu začít aplikovat bez rozmyslu. A právě o tom jsme si povídali 6. června na fóru Marketing 4 Engineering, které jsme pod hlavičkou Trade Media International již podruhé uspořádali v Praze.

ČÍST VÍCE

AMPER TOUR 2018: komentované prohlídky již podruhé na veletrhu

Návštěva tuzemských veletrhů je stále častěji spojena s návštěvou stálých dodavatelů a přátelskými posezeními. Stále však existuje snaha vzbudit na veletrzích zájem o novinky, které právě na veletrzích startují svoji cestu do průmyslových provozů. Nejen pro ostýchavé návštěvníky se tak stal koncept komentovaných prohlídek vybraných expozic veletrhu AMPER zajímavým zpestřením. Druhé opakování této služby již definitivně potvrdilo, že zažít veletrh jinak může být přínosné.

ČÍST VÍCE

Reportáž ze semináře Údržba a diagnostika

Na současné trendy v údržbě a diagnostice strojů ve výrobních provozech byl zaměřen odborný seminář vydavatelství Trade Media International, který se uskutečnil 21. března v rámci veletrhu Amper v Brně. Konferenční sál ve výstavním pavilonu P byl zaplněn díky účasti zhruba 70 zájemců o tématiku zajišťování provozní spolehlivosti strojů.

ČÍST VÍCE

Roboty 2018: Diskuze z lednové konference

Ještě naposled se myšlenkami vrátíme k úvodní konferenci z naší produkce, kterou jsme zkráceně nazvali ROBOTY 2018. O tom, jak probíhala konference samotná, jsme Vás již dříve informovali. Pomyslnou třešničkou na našem dortu budiž záznam z velice zajímavých diskuzí, které byly letos poprvé součástí hlavního programu.

ČÍST VÍCE

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.