Aktuality

Správná údržba eliminuje ztráty ve výrobě a vede k úsporám

Nejen o úsporách, ale i strategických investicích do moderních technologií, které je následně generují, se ve čtvrtek 24. září živě diskutovalo v ostravském hotelu Vista v rámci semináře Úspory v průmyslu 2020. Je až neuvěřitelné, že se společnosti Trade Media International podařilo v současné nelehké době a při dodržení všech hygienických nařízení zorganizovat již třetí živé setkání zájemců o moderní technologie a jejich aplikace do výrobních podniků.

ČÍST VÍCE

Fórum údržby 2020: Virtuální zážitek pro obor, který si to zaslouží

Nešetřete na údržbě, nevyplatí se to. Tak jednoduše zní slogan a myšlenka tradičního setkání pro management údržby v jeho nové virtuální formě. Nenechte se ovšem zmást, nepůjde o další z plejády webinářů. Organizátoři z Trade Media International slibují, že téma dostane formát, který si zaslouží, byť vzhledem k situaci stále jen virtuální.

ČÍST VÍCE

Web konferencí v rekonstrukci - nové funkce již brzy

Ano, nemáme aktuální web. My to víme. Nicméně to má důvod. Už chvíli pracujeme na jeho nové verzi, aby se stejně jako konference vrátil s plnou parádou. Na čem ještě děláme?

ČÍST VÍCE

Stěhujeme se na novou adresu. Konference jsou již #vseoprumyslu

Nastal čas posunout se dál. Konference TMI se vyvíjejí, stejně jako celá společnost Trade Media International. Postupně pro Vás připravujeme nové koncepty akcí, které budou nově začleněny do ekosystému s názvem #vseoprumyslu. Pomalu se zde stěhují také informace o našich akcích!

ČÍST VÍCE

Konferenční nabídka podzimu 2019

Přestože sezóna dovolených je v plném proudu, u nás v Trade Media International pracujeme na přípravě podzimního programu a máte se opravdu na co těšit. Napříč celou Českou republikou uspořádáme do konce roku ještě osm akcí, zavítáme rovněž do Nitry na Slovensku. Program, který pro Vás připravujeme, bude nabitý inspirativními a odbornými přednáškami, diskusními panely zaměřenými na aktuální ožehavá témata, případovými studiemi a chybět nebude ani prostor pro osobní debaty u dobrého občerstvení.

ČÍST VÍCE

MSV TOUR: Komentované prohlídky na druhé vlně digitalizace

Nosným tématem letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu se stalo představení vize Digitální továrny, již také s přídomkem 2.0, která predikuje vývoj Průmyslu 4.0. Je na vás těch zkratek a pojmenování nějak moc? Jedním z možných řešení, jak se v tom zmatku správně, rychle a efektivně zorientovat, je projekt MSV TOUR. Zažijte veletrh jinak…

ČÍST VÍCE

Fórum údržby včetně exkluzivního workshopu o internetu věcí

Digitální transformace průmyslu se prolíná všemi segmenty od výroby přes logistiku. Není tomu jinak ani v případě průmyslové údržby a diagnostiky, která se díky novým nástrojům stává stále významnější. O důležitosti průmyslové údržby pro udržení konkurenceschopnosti průmyslového podniku budeme na letošním Fóru údržby hovořit již posedmé.

ČÍST VÍCE

Potravináři i farmaceuté vidí budoucnost digitálně

Po prázdninové přestávce se opět naplno rozběhnul kolotoč odborných akcí vydavatelství TRADE MEDIA INTERNATIONAL a předposlední zářijový týden rezonovala v přednáškovém sále hotelu Avanti v Brně po dva dny témata využití moderních digitalizačních a automatizačních technologií. Každý den se téměř stovka účastníků měla možnost seznámit s aktuálními trendy moderní výroby jak ve farmaceutickém, tak v potravinářském průmyslu.

ČÍST VÍCE 

Brnem rezonovaly trendy průmyslové digitalizace

Více než dvě stovky účastníků si ve dnech od 14. do 16. května našlo cestu do brněnského Hotelu Avanti na konferenci Digitální výroba 2019. Letos celkem třídenní konference se opět zaměřila na novinky a trendy v souladu s chytrou výrobou 4.0. Hlavním cílem konferenčního setkání bylo směřovat ke konkrétním možnostem řešení a na případových studiích avizovat, jaká opatření lze ve výrobních firmách sledovat nebo aplikovat.

ČÍST VÍCE 

Fórum údržby 2019: Můžete sbírat data čeho chcete, ale jsou k ničemu, pokud z nich chybí informace

I takto by se dal pojmenovat jeden ze závěrů sedmého ročníku Fóra údržby, které se uskutečnilo v rámci letošního doprovodného programu MSV v Brně. Nejenom výroba a řízení procházejí postupnou transformací, digitalizací a automatizací. Nové trendy pronikají také do oblasti údržby a nedostatek pracovníků v průmyslu a také v údržbě, nutí firmy investovat do drahých řešení. Sběrem dat to ale nekončí, o čemž se mělo možnost přesvědčit více než osmdesát posluchačů, pro které bylo připraveno více než třináct přednášek a specializovaný workshop věnovaný průmyslovému internetu věcí.

ČÍST VÍCE 

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.