Nové vydání časopisu Control Engineering

Letošní poslední číslo oblíbeného časopisu Control Engineering vyšlo právě teď. Listopadové vydání předchází lednové konferenci zaměřené na robotiku - Trendy v robotizaci a automatizaci. 

TOP TÉMA tohoto vydání jsou: Trendy v oblasti průmyslových robotů

>Trendy v oblasti průmyslových robotů a jejich typy 

Díky velké pestrosti trendů v oblasti robotiky, typů robotů a pokroku v odvětví programování je použití robotů atraktivnější pro více aplikací robotů. Výsledné inovace jsou pak přínosné pro výrobu. V článku popisujeme 10 trendů v oblasti softwaru pro robotiku a 9 typů robotů. 

> Jak si vybrat správný robot a určit návratnost investice do robotiky

Rozhodli jste se pro roboty? Investujte do robotiky chytře, protože situace se mění velmi rychle. Zvažte nasazení systému využívajícího analýzu kritické cesty, jež zahrnuje roboty, pracovníky a infrastrukturu závodu.

> Kybernetické zabezpečení systému SCADA

Zabezpečení řídících systémů se systémeme průmslového řízení a sběru dat (SCADA): Pro kybernetické zabezpečení softwaru SCADA jež je součástí mnoha průmyslových řídících systémů, lze využívat rámec americké organizace NIST (National Institute of Standards and Technology).

Definujte, integrujte a implemenujte systém MES s ovládacími prvky a se systémem ERP

Moderní systémy pro operativní řízení výroby MES umějí poskytovat flexibilitu dovolující výrobcům definovat řešení, jež splňuje jejich strategické potřeby. 

> Štíhlá výroba a automatizace

Zvolte ten nejlepší výrobní program a dosáhněte tak maximálního zefektivnění vaší štíhlé výroby. 

 

Pro online čtení je zde možnost na tomto odkaze: http://predplatitel.trademedia.cz/media/ewydanie/flipbook/11d318378d28dd3cff136a6aaa3b1a19/index.html

Pakliže Vám vyhovuje více tištěná verze obraťte se na nás a zažádejte si o pravidelné zasílání našeho periodika, které je zcela zdarma. Naše šéfredaktorka Barbora Karchová Vám v této záležitosti bude nápomocna. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací o časopise zde: http://www.controlengcesko.com/

 CElistopad2

Úvod Aktuality Nové vydání časopisu Control Engineering

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.