Internet věcí do průmyslu patří, shodují se řečníci webináře

20.4.2016

Úvod webináře tentokráte z akademického pohledu zahájil Pavel Balda ze Západočeské univerzity v Plzni, který hovořil o vývoji automatizace pod vlivem internetu věcí. Tento vstup pomohl šířeji porozumět technologiím a průmyslovým protokolům spjatým s nástupem využití této technologie v automatizaci a průmyslu všeobecně. I přes akademický základ byl výstup doplněn ukázkou realizace z praxe a nakonec byl překlopen i do obchodní roviny v podobě řešení REX, na kterém se řečník aktivně podílel.

Druhou prezentaci přinesl letošní oblíbený a tradiční řečník našich seminářů ze společnosti IBM. Karel Hřib pohovořil nejen o všeobecném vnímání tématu optikou této nadnárodní společnosti, ale využití internetu věcí vztáhl také na řešení pro oblast údržby, které se aktivně dlouhá léta věnuje. Maximo i PQM řešení jsou tak připraveny těžit z výhod IoT a přenést je do výrobní roviny.

Další rozšíření tohoto tématu přinese velká konference, která proběhne v Brně dne 10. května 2016 pod názvem Digitální výroba 2016. Přiřadili jsme jí neoficiální podtitulm Úsvit čtvrté průmyslové revoluce. 

Záznam z webináře je možné sledovat na YouTube kanále naší společnosti.

webinar2

Úvod Aktuality Internet věcí do průmyslu patří, shodují se řečníci webináře

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.