Nové vydání časopisu Řízení a údržba průmyslového podniku

13.7.2016

Představujeme Vám letní vydání oblíbeného časopisu Řízení a údržba průmyslového podniku. Letní vydání je obohaceno o tematickou přílohu Technická diagnostika. Velký dík náleží Asociaci technických diagnostiků, konkrétně odborníkům z oddílu termodiagnostiky, kteří obětovali svůj čas a úsilí přípavě opravdu zajímavých praktických statí z oboru termovizních kamer či bezkontaktního měření. 

Část obsahu je dále přesunut do digitální podoby, naleznete zde třeba ohlédnutí za uplnulým ročníkem Národného fóra údržby, slovenskou stálici na údržbářském nebi, odkud jsme si přivezli nejen tváře opálené jarním tatranským sluncem, ale především nespočet zážitků a zkušeností. 

A nyní prosím zbystřete Vy všichni, kdo znáte nebo máte na svém pracovišti ženy údržbářky. Nemusíte se obávat, nepostihla nás žádná genderově nevyvážená mánie. Pokud se totiž vše podaří, jak plánujeme, zářijové vydání bude patřit právě příslušnicím něžného pohlaví v roli expertek na údržbu. Máte-li kolegyni, kterou se chcete pochlubit, napište nám na adresu redakce(@)udrzbapodniku.cz budeme rádi za každý podnět, příběh i šanci poznat české superúdržbářky. 

Aktuální vydání je možné prolistovat na tomto odkaze.

Pakliže budete mít zájem o bezplatné zasílání našeho čtvrtletníku obraťte se prosím na naši redakci prostřednictvím vyplněním formuláře

 udrzba cervenec

 

Úvod Aktuality Nové vydání časopisu Řízení a údržba průmyslového podniku

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.