Zveme Vás na náš stánek na veletrhu AMPER

 
 31. 1. 2017 

Jarní veletrh AMPER se opět blíží a ani my nebudeme na tradiční události roku chybět! Letos nás nájdete v pavilonu V na stánku číslo 8.25. Zveme všechny naše příznivce, přátelé, ale i propiskáře k návštěvě, konzultaci spolupráce nebo jen tak - na kafe :) . Těšit se na vás bude náš tým tradičně zastoupený převážně ženami, které se budou snažit vyvážit účast na veletrhu a zlepší také celkový věkový průměr.

Kromě účasti na našem stánku se můžeme potkat také na některé z našich akcí - níže. V rámci veletrhu organizujeme dva semináře na uvedená témata. Účast na akcích je po předchozí registraci bezplatná. V případě, že se veletrhu nebudete účastnit, vůbec to nevadí, oba semináře se konají v hale P, která je přístupná také zvenčí a není tedy nutné prokazovat se vstupenkou na veletrh.

Novinkou pro letošní rok je také AMPER TOUR. Pro zájemce jsou připravené 3 trasy podle zaměření – Průmysl 4.0, Automatizace a Údržba a diagnostika. V několika 10-ti minutových zastávkách na vybraných stáncích, získá návštěvník ucelené představení nejzajímavějších exponátů, které jsou v rámci uvedeného tématu nejzajímavější a nejaktuálnější. 

AMPER TOUR  21. března - 24. března 

Seminář: IT v průmyslu (MES systémy) 21. března ÚTERÝ hala P, sál P3

Seminář: Údržba a diagnostika 23. března ČTVRTEK hala P, sál P3

AMPER2017

 

 

Úvod Aktuality Zveme Vás na náš stánek na veletrhu AMPER

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.