Informační systémy v průmyslu jako důležitý bod Průmysl 4.0 i doprovodného programu veletrhu

8. 3. 2017

Organizátor, vydavatelství Trade Media International, přicházíme na veletrh se třemi projekty. Zatímco AMPER TOUR (www.ampertour.cz) provede návštěvníky samotným veletrhem, semináře IT v průmyslu (21. 3. 2017) a Údržba a diagnostika (23. 3. 2017) vybízí k strávení části dne v přilehlých konferenčních místnostech.

Ještě než před několika lety poprvé spatřilo světlo světa magické pojmenování Průmysl 4.0, komunikoval trh automatizace možnosti skryté za zkratkou MES. Informační systémy na úrovni výroby byly vždy považovány za základní předpoklad pro efektivnější fungování průmyslového podniku. Jejich další začleňování do infrastruktury podniku a napojování na ERP systémy začalo tvořit páteř výrobních organizací. Aktuálně se také pod vlivem výše zmíněných témat těmto systémům nedostává patřičné pozornosti.

I proto si téma našlo cestu na AMPER, významný průmyslový veletrh, kde při svém čtvrtém opakování proběhne vůbec poprvé. Akce se zaměří zejména na výrobní informační systémy MES, představeny ovšem budou také další možnosti měření, výpočet a zvyšování OEE, řízení výroby, simulace a počítačové rozvrhování výroby. Na organizaci semináře spolupracuje společnost Trade Media International a Terinvest se sdružením MEScentrum, které se ujalo role odborného garanta akce. Seminářem nás provede jeho představitel Leoš Hons.

Na seminář zveme všechny zájemce, účast na semináři je na základě předchozí registrace bezplatná. Registrujte se včas!

IMG 9423 300x100000

 

       
 

 

Úvod Aktuality Informační systémy v průmyslu jako důležitý bod Průmysl 4.0 i doprovodného programu veletrhu

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.