Údržba a diagnostika – stále klíčovější téma znovu také v programu veletrhu AMPER

8. 3. 2017

Organizátor, vydavatelství Trade Media International, přicházíme na veletrh se třemi projekty. Zatímco AMPER TOUR provede návštěvníky samotným veletrhem, semináře IT v průmyslu (21. 3. 2017) a Údržba a diagnostika (23. 3. 2017) vybízí k strávení části dne v přilehlých konferenčních místnostech.

Právě poslední jmenovaná akce je úzce spojena s odděleními, které v minulosti mnoho podniků přehlíželo, nebo na ně hůře hledělo jako na neužitečnou nákladovou položku. Ve světle technologických změn na trhu však servis patří znovu k váženým základům pro zachování konkurenceschopnosti výrobních podniků.

„Stejně jako podoba průmyslu, mění se i podoba servisu, zejména ve spojitosti s často skloňovaným pojmem digitalizace,“ předeslal svou přednášku jeden z hlavních řečníků, Václav Kadlec ze společnosti ABB. Ve svém vstupu ukáže, jak se s touto výzvou vyrovnala jednotka ABB Pohony. Obsahem prezentace budou moderní diagnostické trendy v oblasti pohonů a těšit se můžete i na praktickou ukázku.

Mezi dalšími příspěvky dále naleznou posluchači také přednášky zaměřené na možnosti softwaru pro řízení a operativní evidenci prováděné údržby, nástroje pro digitální komunikaci v oblasti diagnostiky a údržby či případové studie dobré praxe v oblasti diagnostiky.

Bohatý program silně zaměřený na nejmodernější řešení oboru je možné vyslechnout na veletrhu zdarma. Důležitá je však předchozí registrace!

IMG 0664 1000
Úvod Aktuality Údržba a diagnostika – stále klíčovější téma znovu také v programu veletrhu AMPER

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.