AMPER TOUR 2017 odzkoušela nový způsob návštěvy veletrhu

3. 4. 2017

Veletrh AMPER 2017 opět přilákal řadu významných vystavovatelů, kteří zaplnily tři plné haly brněnského výstaviště. Pro ostýchavé i pro ty, kteří chtěli cíleně navštívit předem vybrané expozice, připravila společnost Trade Media International exkluzivní novinku. Komentované prohlídky na trasách věnovaných Průmyslu 4.0, automatizaci či údržbě se těšily pozornosti hned při svém prvním ročníku.

Aktuální přehled vystavovaných novinek
V patronaci časopisů Control Engineering Česko a Řízení a údržba průmyslového podniku oslovil organizační tým vybrané společnosti, které na veletrh přivezly řadu zajímavých exponátů. Již předem měl návštěvník garantováno, že nemine to nejzajímavější, co veletrh v daných oblastech nabízel.

Moderní způsob návštěvy veletrhu
Koncept návštěvy veletrhu s možností vyslechnutí komentovaných prohlídek není myšlenkou nikterak ojedinělou. Většina prestižních zahraničních veletrhů má již řadu týdnů před začátkem všechny prohlídkové trasy do posledního místa zaplněny. Pokud zněl úkol v továrně jasně, tedy že žádná novinka nesmí projít bez povšimnutí, účast na tour byla takřka povinností.


P
raktické ukázky technických řešení
Veletrh AMPER je ideální příležitostí, jak si nové technologie částečně „osahat“. Základní podmínkou účasti technologických firem tak bylo zapojit do ukázek praktická řešení, která jsou připravena již brzy řešit skutečná řešení ve firmách návštěvníků.  


E
xpert, který je připraven na vaše dotazy
Možná jste sami chtěli na veletrhu řešit konkrétní problém, chystali jste svůj automatizační projekt nebo čelíte náporu přípravy k zavádění Průmyslu 4.0 do praxe. Díky účasti na tour jste získali jistotu, že budete moci své dotazy na stáncích směřovat těm nejpovolanějším, aby hned úvodní kontakt s dodavatelskou firmou byl ten realizační.

Rychle a bez čekání – žádné fronty a domlouvání schůzek
Některé dny veletrhu jsou doslova náporem na schopnosti expertů vystavujících firem. Dlouhé fronty u těch nejzajímavějších exponátů nejsou ojedinělé. Účastí na tour je možné předejít většímu čekání, jelikož každý účastník byl vždy veden po trase, na které je čekali firemní zástupci s připravenou přednáškou o tom, co v dané problematice firma nejen nabízí, ale také aktivně představuje na veletrhu.

AMPER TOUR – výzva pro další oborové vzdělávání
Když spojíte všechny výhody AMPER TOUR v nadpisech výše (a to nejen úvodní písmenka), jistě získáte představu, jakých výhod pro Vás může představovat účast na dalším ročníku AMPER TOUR, která je z úvodních ohlasů již takřka jistá.  Pokud by Vás dále zajímalo, jaké to bylo doopravdy, připravili jsme pro Vás na květnové vydání tištěného časopisu přehled představovaných novinek na všech trasách a jednu exkluzivní pozvánku do zákulisí účastníka, pro kterého to bylo seznámení s oborovými trendy…

 

    IMG 2356    IMG 2314

 

       
 

 

Úvod Aktuality AMPER TOUR 2017 odzkoušela nový způsob návštěvy veletrhu

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.