Máj, měsíc (digitalizace) průmyslu

1. 5. 2017

Na prvního máje od nás polibek pod rozkvetlým stromem sice čekat nemůžete, za to vám můžeme nabídnout nabité programy jedinečných akcí.


máj ilustrač Digitální prototypování - startujeme on-line

Aby akce o digitalizaci začaly stylově, první z nich si odbudeme ve formě digitálního vysílání našeho dalšího pokračování Webinářů pro inženýry. Jak na Digitální prototypování, prozradíme již 3. května. Sledovat můžete hezky v pohodlí svých kaneceláří, továren, domovů...

Poskládej si sám...

Nový koncept doprovodných programů veletrhů vám představíme už 9. května v Praze.  Naše fórum o výrobě nové generace je jedinečné v tom, že si poslechnete jen to, co vás zajímá. Program je rozdělený do tří bloků a při registraci si vybere blok, který vám nejvíce vyhovuje, nebo se registrujete na všechny tři.  Máte prostě volnou ruku a „seminář“ si poskládáte podle svých preferencí. Jelikož chceme, aby o tuto skvělou možnost nepřišli ani naši slovenští „bratia“, rozhodli jsme, že fórum přivezeme i na MSV do Nitry. Princip zůstává stejný, budou se lišit pouze přednášky. Takže pokud se vám naše fórum zalíbí v Praze, můžete se ho zúčastnit i 24. května v Nitře a nemusíte se bát, že se nedozvíte  nic nového.

Digitální výroba - konference a výstava v jednom

Konference Digitální výroba (a údržba) 2017 je určená průmyslovým výrobním firmám. Věnovat se budeme technologiím, přímým řešením, případovým studiím a nástupu průmyslu 4.0. ve výrobních firmách. Za dodavatelskou sekci budou představeny konkrétní technologická řešení, možnosti implementace, přínos nových řešení a další provázanost a návaznost v souvislosti s trendy a průmyslem 4.0. NOVINKA V PROGRAMU pro rok 2017 - využití prvků digitalizace pro úsek průmyslové ÚDRŽBY a DOPROVODNÁ VÝSTAVA technologií pro PRŮMYSL 4.0

Na semináři se chceme  vyhnout teoretickému povídání okolo popisu průmysl 4.0. a pohnout se směrem ke konkrétním možnostem řešení a na případových studiích avizovat jaká opatření lze ve výrobních firmách sledovat, zda vůbec o tuto problematiku jeví firmy zájem a jak/ jestli se připravují. Představeny budou také konkrétní možná řešení. 

Základní témata:

Současné možnosti digitalizace a automatizace
Realizace Průmyslu 4.0 v praxi
Nové projekty v oblasti Průmyslu 4.0
Praktické ukázky nasazení prvků digitální výroby v praxi
Masová individualizace v praxi
Průmyslový internet věcí - hru měnící prvek

Novinka pro rok 2017:

Integrovaná témata spojená s digitalizací v úseku údržby
Praktické ukázky na doprovodné výstavě aktuálních technologií pro oblasti digitalizace v průmyslu 

      forum web img    DV 2017

 

       
 

 

Úvod Aktuality Máj, měsíc (digitalizace) průmyslu

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.