Konference "Moderní technologie pro potravinářský a farmaceutický průmysl" se blíží

24. 7. 2017

Moderní technologie pro farmaceutický a potravinářský průmysl

Předchozí ročníky obou konferencí, které se konaly v Olomouci, se letos poprvé představí v Praze. V rámci spolupráce s organizátorem veletrhu LABOREXPO se obě konference uskuteční v prostorách Kongresového centra, kde bude zároveň probíhat veletrh zaměřený na laboratorní, analytickou a měřicí techniku. Veletrh se koná ve dnech 20. a 21. září 2017 od 8.30–16.00, vstupné je zdarma. Propojením termínů konání konferencí a zázemím veletrhu chceme účastníkům nabídnout možnost využít svou návštěvu naplno a rozšířit si obzory nejenom v části výrobní, ale také výzkumné. 

IMG 0421 1000   IMG 0524 1000 300x100000   IMG 0490 1000 300x100000

První den veletrhu, ve středu 20. 9. 2017, realizujeme odbornou konferenci Moderní technologie pro potravinářský průmysl, která bude probíhat v sále H od 9.30 do 15.00 hodin. Jedná se již o pátý ročník konference, kterou zahájí řečník z Ministerstva zemědělství, ředitel potravinářského odboru. Představen bude aktuální vývoj potravinářského sektoru a možnosti jeho podpory. Naváže zástupce poradenské společnosti, který představí, co přináší digitalizace v potravinářství a jaké jsou aktuální trendy. Zazní případové studie z provozu společnosti Nestlé a společnosti na výrobu baget. Představeny budou také konkrétní technologická řešení a aktuálně dostupné technologie pro efektivní výrobu. V předsálí bude možné zhlédnout výstavky s reálnými ukázkami aplikací, samozřejmostí je i prostor pro individuální konzultace. Konference se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky, je primárně určena všem výrobcům nebo zpracovatelům v oblasti potravinářského průmyslu a účast je bezplatná.

Ve čtvrtek 21. 9. 2017, druhý den veletrhu, se uskuteční konference Moderní technologie pro farmaceutický průmysl, která se také bude konat v sále H od 9.30 do 15.00 hodin. Tato specificky zaměřená konference bude hostit nejenom zástupce výrobních provozů ze Zentivy či skupiny Aveflor, kteří představí případové studie, ale také oborové organizace, poradenské společnosti i dodavatele technologií. Pátý ročník konference proběhne pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

Tato jedinečná konference určená průmyslovým výrobcům a zpracovatelům léčiv, léčivých látek, substancí, doplňků stravy, sportovní výživy nabídne pohled na dostupné technologie pro specifické podmínky farmaceutické výroby. Pro cílovou skupinu je účast rovněž bezplatná.

Srdečně zveme na konference k poslechu i k diskuzi a také na veletrh.

Více informací ke každé z konferencí a programům na jednotlivé dny naleznete na následujících podstránkách

Moderní technologie pro potravinářský průmysl – 20. září

Moderní technologie pro farmaceutický průmysl – 21. září

Kompletní informace k veletrhu LABOREXPO.

Budeme se těšit.

Tým Trade Media International s.r.o. 

 

Úvod Aktuality Konference "Moderní technologie pro potravinářský a farmaceutický průmysl" se blíží

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.