Tour, která má páru!

1. 9. 2017

Plnou parou vpřed na sérii lokálních školení mohou zájemci vyrazit v termínu od 10. října do 9. listopadu 2017. Bezplatně se o své vědomosti a zkušenosti podělí experti společnosti Spirax Sarco, která je předním světovým výrobcem armatur a zařízení pro parokondenzátní systémy i jiné technické plyny a kapaliny.

Program šitý na míru

Spirax Sarco Tour letos nevstupuje do neprozkoumaných vod. Ve svém několikátém pokračování tak v programu odráží aktuální trendy a požadavky nejen svým subjektivním dojmem. „Ze zpětné vazby z předchozích ročníků jsme usoudili, že převažuje zájem o základní témata z oblasti parokondenzátních systémů,“ předesílá Ing.Jaroslav Šilhan, obchodní ředitel pro Českou a Slovenskou republiku. Mezi hlavními tématy nebude chybět návod, jak správně vybrat odváděče pro danou aplikaci, ukázka vhodného využití regulačních ventilů v průmyslových aplikacích či ukázka využití 3D modelů při projektování systémů. 

Největší zájem vzbudí nejspíše konkrétní ukázky navrhování parokondenzátních systémů, zejména pak nejčastější chyby a jejich důsledky.

  spirax program zvetseny

Výměna konkrétních zkušeností vítána i podporována

Osobní setkání s experty firmy Spirax Sarco ve formátu tour vybízí, aby tok informací neprobíhal pouze jednostranně. V programu je vždy dostatek prostoru pro řešení individuálních dotazů a problémů účastníků.

Pokud stále váháte, zda je tour určena přímo vám, odpovědí může být profil tradičního složení účastníků minulých let; jejich zpětné hodnocení by totiž obstálo i v nejpřísnějším měřítku kvality. „Je pro nás stále překvapení, kolik nových frekventantů se tour zúčastní. Nicméně máme i stálé návštěvníky, proto se snažíme celý program koncipovat tak, aby přestavoval vyvážený mix základních informací z okruhu parokondenzátních systémů,“ informuje Filip Procházka, generální ředitel společnosti Spirax Sarco a vyzývá nové posluchače k účasti: „Tour je převážně určena na podporu projektantů. Nicméně rádi přivítáme kohokoliv, kdo se zabývá návrhy v oblasti parokondenzátních systémů.“

Plnou parou na Spirax Sarco Tour 2017

Motivací pro účast na tour je možnost získat zkušenosti od pořadatelů, projektanty navíc jistě potěší také zařazení tour do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT, kde byla akce ohodnocena jedním bodem. Navíc v rámci partnerského programu pro projektanty od společnosti Spirax Sarco bude prostřednictvím tour oficiálně představen nový podpůrný web pro snadnější orientaci v navrhování parokondenzátních systémů.

REGISTRACE

Úvod Aktuality Tour, která má páru!

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.