Navštivte veletrh AMPER s námi

21. 2. 2018

Chystáte se v letošním roce na veletrh AMPER? V termínu jeho konání - ve dnech 20. - 23. března 2018 připravujeme i my doprovodný program, abychom vaši návštěvu veletrhu zpestřili. V rámci odborného programu pořádáme dvě doprovodné akce. Dne 21. března se můžete dozvědět více k tématům inteligentních budov a k údržbě a diagnostice. Obě dvě akce proběhnou současně v hale P. Pokud si chcete projít veletrh, ale nebaví Vás čekání u stánků a hledání odpovědného pracovníka, nabízíme možnost účastnit se AMPER Tour - komentovaných prohlídek na vybraných stáncích, které jsou navíc rozdělený dle témat. 

Pokud se s námi chcete vidět, anebo zaskočit na kávu, najdete nás mimo semináře a AMPER Tour na našem stánku, který se nachází v hale V. Číslo popisné je 8.25. 

Více informací k doprovodnému programu, který na veletrhu pořádáme naleznete níže: 

AMPER Tour - 20. - 22. března, úterý až čtvrtek

AMPER Tour jsou komentované prohlídky, které vám ušetří čas s hledáním stánku a odpovědného pracovníka. Rychle se tak seznámíte se všemi novinkami, které vás v dané oblasti zajímají. 

AMPER Tour probíhá na pěti trasách:

  • Automatizace a Průmysl 4.0
  • Údržba a diagnostika
  • Bezpečnost
  • Informační systémy ve výrobě
  • Energetická účinnost

Seminář: Inteligentní budovy - 21. března, středa, hala P

Druhý ročník semináře, ktery se bude věnovat novým technologiím v projektování inteligentních budov. Mezi hlavní témata  budou patřit například chytré elektroinstalace, Big Data a jejich využití, Internet věcí a jeho využitelnost v inteligentních budovách. Seminář bude dále doplněn odbornými přednáškami a případovými studiemi.

Seminář: Údržba a diagnostika - 21. března, středa, hala P

Na obsahu semináře opět spolupracujeme s Asociací technických diagnostiků, která je zároveň odborným partnerem akce. Hlavními tématy budou údržba, měření, diagnostika a monitorování strojů ve výrobních provozech.

Věnovat se budeme tématům provozní spolehlivosti strojů a jejímu zajištění. V programu se zaměříme na dostupné technologie a novinky používané k zjišťování a zajišťování řádného technického stavu strojů, zaměříme se na řízení preditkivní a provozní údržby, účastníci si budou moci vyměnit své zkušenosti  poznatky. 

 

IMG 2349 IMG 2356 IMG 0664 1000
Úvod Aktuality Navštivte veletrh AMPER s námi

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.