AMPER 2019 s doprovodným programem od TMI

Přemýšlíte o účasti na veletrhu AMPER 2019?. V termínu jeho konání - ve dnech 19. - 22. března 2019 připravujeme i my doprovodný program, abychom vaši návštěvu veletrhu zpestřili. V rámci odborného programu pořádáme dvě doprovodné akce. Dne 19. března začínáme unikátním workshopem o evoluci v signalizační technice a 21. března proběhne oblíbený seminář věnovaný Údržbě a diagnostice (4.0). Obě dvě akce proběhnou současně v hale P. Pokud si chcete projít veletrh, ale nebaví Vás čekání u stánků a hledání odpovědného pracovníka, komentovaných prohlídek na vybraných stáncích věnovaných letos digitální transformaci průmyslu, které jsou navíc ještě rozdělený dle specifických témat.

Pokud se s námi chcete vidět, anebo zaskočit na kávu, najdete nás mimo semináře a AMPER Tour na našem stánku, který se nachází v hale V. Číslo popisné je 8.17. 

Více informací k doprovodnému programu, který na veletrhu pořádáme naleznete níže: 

AMPER Tour - 19. - 21. března, úterý až čtvrtek

AMPER Tour jsou komentované prohlídky, které vám ušetří čas s hledáním stánku a odpovědného pracovníka. Rychle se tak seznámíte se všemi novinkami, které vás v dané oblasti zajímají. 

AMPER Tour probíhá na 3 trasách:

  • SMART VÝROBA
  • SMART ZAŘÍZENÍ
  • SMART ÚDRŽBA

Přejít na przentaci www.ampertour.cz 

WORKSHOP: Evoluce v signalizační technice - 19. března, středa, hala P

Z letošního cyklu seminářů, workshopů a školení s označením Výroba nové generace nově v programu veletrhu AMPER proběhne workshop, který se konkrétně soustředí na vývoj v oblasti signalizační techniky. Praktické ukázky techniky a konzultace individuálních řešení budou kontinuálně probíhat v rámci tohoto školení.

Seminář: Údržba a diagnostika - 21. března, čtvrtek, hala P

Na obsahu semináře opět spolupracujeme s Asociací technických diagnostiků, která je zároveň odborným partnerem akce. Hlavními tématy budou údržba, měření, diagnostika a monitorování strojů ve výrobních provozech.

Věnovat se budeme tématům provozní spolehlivosti strojů a jejímu zajištění. V programu se zaměříme na dostupné technologie a novinky používané k zjišťování a zajišťování řádného technického stavu strojů, zaměříme se na řízení preditkivní a provozní údržby, účastníci si budou moci vyměnit své zkušenosti  poznatky. 

 

IMG 2349 IMG 2356 IMG 0664 1000
Úvod Aktuality AMPER 2019 s doprovodným programem od TMI

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.