Konferenční nabídka podzimu 2019

Přestože sezóna dovolených je v plném proudu, u nás v Trade Media International pracujeme na přípravě podzimního programu a máte se opravdu na co těšit. Napříč celou Českou republikou uspořádáme do konce roku ještě osm akcí, zavítáme rovněž do Nitry na Slovensku. Program, který pro Vás připravujeme, bude nabitý inspirativními a odbornými přednáškami, diskusními panely zaměřenými na aktuální ožehavá témata, případovými studiemi a chybět nebude ani prostor pro osobní debaty u dobrého občerstvení.

Letní přípravy vypuknou v Brně v úterý 24. září, kdy jsme si pro vás na úvod připravili dvě samostatné, a přesto propojené konference zaměřené na moderní technologie ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu. Představíme zde nejmodernější technologie, procesy údržby již instalovaných aplikací a další podpůrná zařízení pro efektivní výrobu. Na tyto konference navážeme Fórem údržby při 61. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu, kterým vás rovněž po celou dobu konání veletrhu rádi provedeme formou komentovaných prohlídek veletrhu – MSV Tour.

 

kalendar tmi

 

Na začátku listopadu se naposledy v letošním roce setkáme v Brně na sedmém ročníku semináře o Bezpečnosti v průmyslu, na který naváže seminář zaměřený na Ex prostředí. O moderních technologiích v plastikářském a gumárenském průmyslu budeme diskutovat 19. listopadu ve Zlíně. Ve čtvrtek 21. listopadu se podíváme za hranice České republiky do již zmiňované Nitry, kde se uskuteční třetí ročník konference Priemysel 4.0. Poslední letošní seminář, zaměřený na výrobu nové generace, se ponese v lokálním duchu a uskuteční se v Plzni.

Po pro nás poněkud hektickém listopadu si trochu odpočineme, ale ne na dlouho. Hned v úvodu nového roku se s vámi rádi setkáme na staronové konferenci Roboty 2020, kterou pro příští rok plánujeme v mezinárodním pojetí.

Celý tým TMI se na Vás bude těšit na některé z podzimních akcí.

Úvod Aktuality Konferenční nabídka podzimu 2019

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.