Konference Digitální výroba 2020 se blíží – naživo a s předními odborníky o digitalizaci českých výrobních podniků

Červnový bonusový live stream konference Digitální výroba měl za úkol reflektovat aktuální trendy v oblasti průmyslové digitalizace. Netradiční formát vynucený koronavirovou situací nejenže splnil očekávání organizátorů, ale byl rovněž příslibem rozvinout dále témata, která nyní s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci rezonují českými firmami. Tři měsíce utekly jako voda a vypadá to, že k uskutečnění konference Digitální výroba 2020 v termínu 9. a 10. září naživo a tak, jak jste na ni zvyklí, už nic nezabrání.

Nabitý program se v letošním roce stěhuje do pražského Wellnes hotelu STEP. Konference se opět zaměří na novinky a trendy v souladu s chytrou výrobou. Hlavním cílem konferenčního setkání je směřovat ke konkrétním možnostem řešení a na případových studiích avizovat, jaká opatření lze ve výrobních firmách sledovat, zda vůbec firmy o tuto problematiku jeví zájem a jak se připravují. Představeny budou konkrétní a inovativní řešení, jejich implementace a možnosti dodání. Již červnový live stream naznačil, že jako pověstná červená nitka se bude celým programem proplétat téma vypořádání se s dopady koronavirové krize, ale rovněž nabídka řešení, postupů a technologií v období po jejím odeznění. Všem je totiž jasné, že svět se změnil, stejně jako firemní a průmyslové strategie. Trend využití moderních technologií ve výrobách v současné době prudce akceleruje.

vyroba cover

Nový formát a individuální přístup

Nový formát akce navíc nabídne i řadu praktických workshopů a mnohem individuálnější přístup k problematice digitalizace napříč celým průmyslovým podnikem. Řada řečníků si ke svým přednáškám přizvala hosty z podniků, ve kterých svá řešení úspěšně implementovala, takže budete mít jedinečnou možnost zeptat se na vše, co vás v oblasti digitalizace výroby zajímá. Řeč nebude pouze o velkých továrnách, inspirativní může být například vyhodnocení projektu implementace digitální strategie u menších firem. Dvoudenní program se ale nebude pořád točit pouze kolem výroby. Dostatečný prostor dostane rovněž logistika, která se v posledních měsících ukázala u řady firem jako klíčový nástroj pro přežití a zachování kontinuity výroby.

Pokud ještě váháte, tak vězte, že organizátoři konference dělají maximum pro vaše bezpečí v rámci všech pravidel a nařízení, která se v současné době ke konání akcí tohoto formátu vztahují. Dalším pádným argumentem může být fakt, že takovou koncentraci odborníků spojenou s mixem praktických ukázek a případových studií na jednom místě už nejspíše v letošním roce nikde nepotkáte.

Program a registraci najdete na webu www.konference-vyroba40.cz/.

Úvod Aktuality Konference Digitální výroba 2020 se blíží – naživo a s předními odborníky o digitalizaci českých výrobních podniků

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.