Podnikáte v plastikářském průmyslu? Pak rozhodně navštivte konferenční výstavu FORMY A PLASTY 2020 (PLASTEX EDITION) v Brně!

Pokud máte pocit, že vám letos díky pandemickým omezením ujel vlak a nebudete stačit konkurenci, nezoufejte. O novinky a trendy v oboru plastikářství, výroby forem nebo vstřikování rozhodně nepřijdete. I když zrušený veletrh MSV 2020 se svou odnoží PLASTEX, která do Brna tradičně přilákala všechny zájemce o novinky v oboru, zamíchal kartami, přesto se podařilo dostat do moravské metropole to nejzajímavější, co v současné době hýbe světem plastikářského průmyslu.

Díky spolupráci společností Jan Svoboda, s.r.o., a Trade Media International se v termínu 7. a 8. října uskuteční na brněnském výstavišti konference Formy a plasty 2020 (PLASTEX EDITION), která by měla být v současné situaci jedinou smysluplnou alternativou ke zrušenému PLASTEXU a konferenci Moderní technologie v plastikářském a gumárenském průmyslu. „Veletrhům doba nepřeje, ale lidé prahnou po novinkách z oboru a po návodu, jak dále udržovat konkurenceschopnost svých provozů. V roce 2020 se novinky z plastikářského průmyslu zatím úspěšně nepodařilo představit. Zásah vyšší moci v jarním období znemožnil konání tradiční konference FORMY a PLASTY. Plánovaná konference PLASTY 2020 z dílny Trade Media International se tak musela potýkat s překážkou, její avizované začlenění do veletrhu PLASTEX nebylo kvůli zrušení veletrhu možné. Přemýšleli jsme, jak s nastalou situací naložit. Nabízely se dvě možnosti. Buď letošní rok nechat být, nebo zkusit uvažovat jinak. Výsledkem těchto úvah je nápad propojit tyto tři tradiční akce v rozsahu maximálně možném pro letošní nejistý rok,“ vysvětlil výkonný ředitel společnosti Trade Media Lukáš Smelík.

Konferenční výstava tak přinese dva dny zajímavých přednášek a více než 30 výstavních partnerů, se kterými můžete v bezpečné vzdálenosti projít zajímavé technologické novinky. Řešit se například bude, jak moderní přístup ke konstrukci forem zlevňuje jejich výrobu a zkracuje časy výrobního cyklu, jak správně přečíst a interpretovat MF analýzy, konsekvence výroby plastů a jejich vlastností z hlediska následné recyklace, jak vyměnit formy za jednu minutu nebo cílená a přesná podpora lisoven s minimalizací zátěže pro nástrojárny. Na programu toho bude samozřejmě ještě mnohem více, ucelený program hledejte na konci srpna na stránkách www.konference-plasty.cz.

S důrazem na bezpečnost

Počet míst na samotné konferenční výstavě je omezen, nezapomeňte se přihlásit. Vybírat můžete z několika druhů vstupenek dle vlastních preferencí. Vzhledem k současné situaci garantují organizátoři všem návštěvníkům konferenční výstavy maximální bezpečnost. Organizační tým zajišťuje nejen prostory, které dovolí zvýšené požadavky hygienických opatření, ale i řadu dalších vychytávek, abyste si konferenci užili v pohodlí a hlavně s ohledem na své zdraví. Zastupujete segment plastikářského průmyslu? Chcete vědět, co trh čeká dále (včetně technologických aspektů)? Formy a plasty 2020 (PLASTEX EDITION) je nejspíše jedinou odbornou akcí v letošním roce, na které rozhodně nesmíte chybět!

 

Úvod Aktuality Podnikáte v plastikářském průmyslu? Pak rozhodně navštivte konferenční výstavu FORMY A PLASTY 2020 (PLASTEX EDITION) v Brně!

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.