Fórum údržby 2020: Virtuální zážitek pro obor, který si to zaslouží

Nešetřete na údržbě, nevyplatí se to. Tak jednoduše zní slogan a myšlenka tradičního setkání pro management údržby v jeho nové virtuální formě. Nenechte se ovšem zmást, nepůjde o další z plejády webinářů. Organizátoři z Trade Media International slibují, že téma dostane formát, který si zaslouží, byť vzhledem k situaci stále jen virtuální.

Pro všechny zúčastněné v programu nepůjde 1. prosince 2020 pouze o nový zážitek natáčení před zelenou stěnou, která diváky přenese do kulis virtuálního studia. Čeká je úkol o něco složitější. V době, kdy řada firem čelí minimálně neurčité budoucnosti, se pokusí nabídnout jednu z odpovědí na miskách současné nejistoty. Na údržbě, ač by se to možná nabízelo, totiž není radno šetřit.

TIP: Chcete získat přístup na virtuální konferenci, stejně tak k jejímu záznamu? Pokračujte na www.konference-udrzba.cz.

V mnoha průmyslových podnicích se už stalo dogmatem, že volání po interních škrtech rychle zavedlo manažery do oddělení údržeb. Zdá se to logické, pokud údržba dělá svou práci dobře, není v podstatě vidět. Běda však těm, kteří si myslí, že bez její ustavičné práce se podnik obejde.

Hrozba neočekávaného zastavení výrobní linky a s ní spojené enormní náklady výpadku produkce není nereálná. Ale o strašení celý konferenční program rozhodně nebude. Řada odborníků z oboru nabídne formou prezentací, rozhovorů i moderovaných diskusí pohled na údržbu v jiném světle. Nikoliv jako nákladové středisko, ale spíš potenciální nástroj pro generování zisku i vyšší konkurenceschopnosti podniku.

Patronát nad setkáním, které není určeno výhradně zástupcům údržbě, drží Česká společnost pro údržbu. Ta při té příležitosti oslaví 20 let své úspěšné činnosti pro osvětu důležitosti oboru. A nakolik svorně s organizátory vědí, že údržba sama si je své hodnoty vědoma, vyzývají k účasti širší technický management a vedení firem.

Neváhejte tedy zjistit, jak každá ušetřená koruna na údržbě může firmu bolet. A naopak, jak vhodná investice do nástrojů moderní údržby může přinést výrobě řadu výhod.

Nešetřete na údržbě, dopřejte jí pro začátek přístup k vysílání konference Forum údržby 2020. Registrace probíhá na www.konference-udrzba.cz.

Úvod Aktuality Fórum údržby 2020: Virtuální zážitek pro obor, který si to zaslouží

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.