Letní vydání časopisu Control Engineering je na světě

 

Letní vydání časopisu Control Engineering je na světě. 

V tomto vydání se věnujeme otázkám kybernetické bezpečnosti, což je také aktuálním tématem z obálky. V tomto vydání se autoři zaměřují zejména na ohrožení starších průmyslových řídících systémů, kde se díry v bezpečnosti často řeší spíše formou různých záplat než nějakým koncepčním řešením.

Dalšími tématy tohoto čísla jsou: Základy a standardy zabezpečení bezdrátové komunikace, doplnění regulace PID o dopředné složky, zpětnovazební zařízení pro polohování, příčiny selhávání týmové komunikace. 

Zajímavé myšlenky přinášejí také rozhovory tohoto letního vydání - například s Jefem Kodoskym zakladatelem spol. LabView.

Pro online čtení je zde možnost na tomto odkaze: http://predplatitel.trademedia.cz/media/ewydanie/flipbook/504d2c147b123d709f38d11125d3cdb7/index.html 

Pakliže Vám vyhovuje více tištěná verze obraťte se na nás a zažádejte si o pravidelné zasílání našeho periodika, které je zcela zdarma. Naše šéfredaktorka Barbora Karchová Vám v této záležitosti bude nápomocna. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Více informací o časopise zde: http://www.controlengcesko.com/

CE 0715 WEB

Úvod Aktuality Letní vydání časopisu Control Engineering je na světě

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.