Amper tour 2017

 21.-24. BŘEZNA 2017

Navštivte ty vybrané stánky na veletrhu Amper. Na každém z nich bude čekat expert, který představí novinky v oboru, zajímavá řešení a bude připraven na vaše dotazy.

Aktuální přehled vystavovaných novinek
Moderní způsob návštěvy veletrhu
Praktické ukázky technických řešení
Expert, který je připraven na Vaše dotazy
Rychle a bez čekání – žádné fronty a domlouvání schůzek

Jak to funguje?

Trade Media v rámci svého servisu zajistí 3 trasy podle zaměření – Průmysl 4.0, Automatizace a Údržba a diagnostika. V několika 10minutových zastávkách předá návštěvníkovi ucelené představení nejzajímavějších exponátů, které jsou na návštěvě nejžádanější.

Podmínky účasti

Účast na trasách AMPER TOUR je zdarma, při splnění podmínek předchozí registrace. Tour je vyhrazena výlučně pracovníkům průmyslových podniků. Pro více informací můžete kontaktovat zástupce organizátora na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Počet míst je omezen.

Časové rozvržení

Komentované prohlídky začínají každý den dopoledne i odpoledne (pouze Automatizace a Průmysl 4.0) na stánku společnosti Trade Media International (V 8.25). Všichni účastníci obdrží předem instrukce a finální načasování jednotlivých tras, na které se přihlásili.

 

 

 

amper leták A5

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.