2015

Modernizace, automatizace a údržba v plastikářském průmyslu

25. LISTOPADU Hotel Atlantis, Brno

Letošní  ročník této akce bude věnován modernizaci, automatizaci a údržbě v plastikářském průmyslu. Akce se uskuteční v 25. listopadu Brně. Na semináři bude představena nabídka řešení a investičních celků pro automatizaci a modernizaci výroby v plastikářském a gumárenském průmyslu, dále odborné přednášky a případové studie. 

VÍCE INFORMACÍ

Údržba motorů a řízených pohonů

20. 10. 2015, OSTRAVA - HOTEL PARK INN

  • • Řídíte či provádíte údržbu zařízení obsahující elektromotory všech výkonů řízené pohony či regulátory otáček?
  • • Instalujete, udržujete klimatizační jednotky, kompresory, chladicí zařízení a další systémy s motory a řízenými pohony?
  • • Trápí Vás poruchy pohonů, výpadky jejich regulace?
  • • Mají ložiska motorů výrazně kratší životnost, poškozují se?

VÍCE INFORMACÍ

Bezpečnost v průmyslu

21. 10. 2015 Hotel Avanti, Brno

Letošní seminář opět věnovaný bezpečnosti v průmyslu navazuje na předloňský seminář s názvem EX prostředí a loňskou stejnojmennou akci. V letošním roce opět přinášíme nejnovější informace v oblasti bezpečnosti ve výrobních provozech. Tuto akci organizujeme v kooperaci s odborníky na tuto problematiku - s Českou technologickou platformou bezpečnosti průmyslu. Stěžejními tématy tohoto semináře budou bezpečnost strojních zařízení, posouzení rizik strojních zařízení a jejich snižování a aplikace bezpečnostních prvků a zařízení. Zaměříme se také na stěžejní faktor bezprostředně ovlivňující chod výrobních provozů a to je lidský faktor. 

VÍCE INFORMACÍ

Průmyslová výroba a technologie šetrné k životnímu prostředí

6. 10. 2015, HOTEL CLARION OSTRAVA

Na konferenci vystoupili zástupci výrobních podniků, kteří připravili přednášky na zajímavá témata řešení ekologické otázky ve svých výrobních podnicích. Například zástupce podniku Hyundai Motor Manufacturing  Czech s.r.o. pana Vaňka, či zástupce společnosti ArcelorMittal Ostrava, pana Ing. Moslera a Ing. Macháče.

 

VÍCE INFORMACÍ

Údržba jako cenný nástroj

17. 9. 2015, BRNO - VÝSTAVIŠTĚ (MSV)

Čtvrtý ročník semináře s mírně upraveným názvem (v minulý letech Údržba jako cenný nástroj při hledání úspor) zařazeného do oficiálního programu letošního MSV v Brně seznámí účastníky s řadou užitečných nástrojů, jak udělat z údržby ziskové středisko. V minulých letech jsme hledali úspory, které může přinést praxe údržby, k tomu bychom letos rádi přidali, kolik přinese také každá dobře investovaná koruna v údržbě. Podtitul pro rok 2015: Cesta k asset managementu. 

VÍCE INFORMACÍ

Padělky v průmyslové výrobě

16. 9. 2015, BRNO - VÝSTAVIŠTĚ (MSV)

Problematice padělků produktů běžné spotřeby je věnována zvýšená pozornost již delší dobu. Tento neduh se však netýká pouze spotřebního zboží, ale setkat se s ním můžeme také v oblasti průmyslové výroby. Kde všude lze na padělky ve výrobě narazit? Jaké hrozí nebezpečí při jejich nerozpozání?

VÍCE INFORMACÍ

Moderní technologie pro farmaceutický průmysl III.

9. 9. 2015 NH Hotels, Olomouc

Cílem této akce je posílit konkurenceschopnost firem zabývajících se výrobou farmaceutik, doplňků stravy, vakcín, sér, sportovní výživy apod. prostřednictvím série informativních přednášek a názorných ukázek nejmodernějších technologií a postupů. Dále jsou také představeny možnosti podpory a údržby již instalovaných technologií, či dalších podpůrných aplikací a zařízení pro efektivní výrobu.

VÍCE INFORMACÍ

Možnosti úspor ve výrobě

11. březen 2015, Hotel Park Inn Ostrava

Na semináři Možnosti úspor ve výrobě jsme se zaměřili na úsporu energií ve výrobě a úspory nákladů na výrobu. Společným jmenovatelem bylo nastínění možností, kde všude lze ve výrobních provozech hledat úspory rychle a jednoduše, bez zdlouhavých realizací a závratných investic.

VÍCE INFORMACÍ

Roboty v průmyslu

28. ledna, 2015 Brno hotel Avanti

Druhý ročník úspěšného semináře věnovanému robotice se konal v brněnském hotelu Avanti a přilákal více než stovku posluchačů. Seminář byl zaměřen na současné možnosti průmyslové robotizace, nechyběly ani ukázky robotů v praxi. Další témata se týkala údržby, prevence a servisu robotů, programování robotů, či bezpečné interakce robota a člověka. 

VÍCE INFORMACÍ

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.