2016

Automatizace, modernizace a údržba v plastikářství

23. LISTOPAD, OTROKOVICE

Letošní  ročník akce bude věnován modernizaci, automatizaci a údržbě v plastikářském průmyslu. Na semináři bude představena nabídka řešení a investičních celků pro automatizaci a modernizaci výroby v plastikářském a gumárenském průmyslu, dále odborné přednášky a případové studie 

VÍCE INFORMACÍ

Webinář: Trendy v bezdrátové průmyslové komunikaci

15. listopad, 14.00

Ať už je autorem původní myšlenky bezdrátového spojení skutečně Marconi, nebo jak my Češi dobře víme Cimrman, průmysl se zbavuje drátů ve velkém. V čem tkví současné možnosti bezdrátové komunikace, jaké jsou překážky jejího rozšiřování i další spojitá témata budou obsahem závěrečného webináře roku 2016.

VÍCE INFORMACÍ

Webinář: Zvyšování OEE

15. listopadu, 10.00

Celková efektivita zařízení (OEE) je ukazatel, který má v průmyslu své jasné opodstatnění. Jak pomocí moderních nástrojů eliminovat ztráty při špatném zatížení svých zařízení se dozvíte na webináři, který tentokrát společně přináší časoisy Řízení a údržba průmyslového podniku a Control Engineering Česko. 

VÍCE INFORMACÍ 

Automatizácia v priemysle

9. NOVEMBER, MARTIN

Prvý ročník podujatia venovaného trendom v automatizácii sa uskutoční v slovenskom meste Martin. Konferencia sa bude venovať možnostiam v oblasti automatizácie, modernizácie a údržby vo výrobných prevádzkach. Načrtnú sa možnosti priemyselného riadenia, vystúpia dodávatelia technológií v segmente automatizácie, systémoví integrátori a pod.

VIAC INFORMÁCIÍ

Bezpečnost v průmyslu 2016

18. ŘÍJNA, BRNO

Čtvrtý ročník semináře navazuje na přechozí ročníky stejnojmenné akce. Stěžejními tématy tohoto semináře nadále zůstávají posouzení a analýza rizik strojních zařízení, zajištění strojní bezpečnosti, kontrolní činnost státního úřadu inspekce práce, zajištění bezpečnosti, ochrana lidí a procesů, případová studie zajištění BOZP v provoze. 

VÍCE INFORMACÍ

Měření a regulace

6. ŘÍJNA, BRNO VELETRH MSV

Aktuální požadavky průmyslu v souvislosti s nasazováním moderních technologií kladou větší požadavky na měření a interpretaci dat z výroby a jejich následné využití při procesním řízení. Seminář se zaměří zejména na běžné i méně běžné techniky měření a regulace s největším důrazem na veličiny jako teplota, tlak, hladina, průtok. Účastníci získají komplexní přehled nových trendů v oblasti průmyslového měření a regulace.

VÍCE INFORMACÍ

Digitalizace v údržbě

5. ŘÍJNA, BRNO VELETRH MSV

Letošní seminář naváže na tradiční seminář s názvem „Údržba jako cenný nástroj při hledání úspor“. Ten se v rámci veletrhu MSV konal již čtyřikrát. V návaznosti na aktuální trendy v oblasti digitalizace nejenom výroby ale také údržby, jsme se rozhodli letošní ročník obohatit o nová témata z této oblasti.

VÍCE INFORMACÍ

Moderní technologie pro potravinářský průmysl III

21. ZÁŘÍ 2016, OLOMOUC

Třetí ročník této konference navazuje na dva předchozí ročníky, které se konaly taktéž v Olomouci. Na letošní konferenci budou představeny nejmodernější technologie a postupy, možnosti a podpora údržby již instalovaných technologií a další podpůrné aplikace a zařízení pro efektivní výrobu v oblasti potravinářské výroby. Na letošním ročníku spolupracujeme s Českou potravinářskou komorou. Akce je pořádána pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky.

VÍCE INFORMACÍ 

Moderní technologie pro farmaceutický průmysl IV

20. ZÁŘÍ 2016, Olomouc

Cílem této akce je posílit konkurenceschopnost firem zabývajících se výrobou farmaceutik, doplňků stravy, vakcín, sér, sportovní výživy apod. prostřednictvím série informativních přednášek a názorných ukázek nejmodernějších technologií a postupů. Dále jsou také představeny možnosti podpory a údržby již instalovaných technologií, či dalších podpůrných aplikací a zařízení pro efektivní výrobu.

VÍCE INFORMACÍ

Webinář: Prediktivní údržba

13. ZÁŘÍ, 10.00

Údržba získává na věhlasu. Všimli jste si? Nejen zarytí příznivci našeho časopisu Řízení a údržba průmyslového podniku se v poslední době mohli setkat s častěji skloňovanou potřebou firem provádět prediktivní údržbu. Prediktivní údržbu od A do Z s přizvanými hosty prodiskutoval úvodní webinář v patronaci našeho mladšího časopisu.

VÍCE INFORMACÍ 

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.