2017

Automatizace, modernizace a údržba v plastikářském průmyslu 2017

22. listopadu 2017, Zlín

Třetí ročník akce bude věnován modernizaci, automatizaci a údržbě v plastikářském průmyslu. Na semináři bude představena nabídka řešení a investičních celků pro automatizaci a modernizaci výroby v plastikářském a gumárenském průmyslu, dále odborné přednášky a případové studie.

VÍCE INFORMACÍ

Automatizácia v priemysle

14. listopadu 2017, Martin

Druhý ročník akce věnované trendům v automatizaci uskutečníme na Slovensku v Martině. Věnovat se budeme možnostem v oblasti automatizace, modernizace a údržby ve výrobních provozech. Nastíněny budou možnosti průmyslového řízení, vystoupí dodavatelé technologií v segmentu automatizace, systémoví integrátoři apod.
 

VÍCE INFORMACÍ 

Bezpečnost v průmyslu 2017

31. října 2017, BRNO

Stěžejními tématy pátého ročníku semináře nadále zůstávají bezpečnost strojních zařízení, posouzení a analýza rizik strojních zařízení a jejich snižování a aplikace bezpečnostních prvků v praxi, bezpečnost lidí a procesů.

 

VÍCE INFORMACÍ

MSV Tour

9. - 13. října 2017, BRNO, MSV

V patronaci časopisU Control Engineering Česko přinášíme MSV TOUR 2017 - organizované prohlídky vybraných vystavovatelů na dvě klíčová témata – PRŮMYSL 4.0 a ROBOTIZACE.

VÍCE INFORMACÍ 

Digitalizace v údržbě, MSV

11. října 2017, BRNO, MSV, hala P - sál P1

Zajímají vás trendy v oblasti údržby? Nejenom výroba a řízení procházejí postupnou transformací, digitalizací a automatizací. Nové trendy pronikají také do oblasti údržby a my s tímto tématem nezůstáváme pozadu. 

VÍCE INFORMACÍ

Moderní technologie pro farmaceutický průmysl V

21. září 2017, PRAHA

Pátý ročník konference, která tradičně probíhá v Olomouci, se letos poprvé koná v Praze. Cílem akce je posílit konkurenceschopnost firem zabývajících se výrobou farmaceutik, doplňků stravy, vakcín, sér, sportovní výživy apod. prostřednictvím série informativních přednášek a názorných ukázek nejmodernějších technologií a postupů s důrazem na kvalitu výroby a čistotu a hygienu výrobních prostor. 

 

VÍCE INFORMACÍ

Moderní technologie pro potravinářský průmysl IV

20. ZÁŘÍ, 2017, PRAHA

Čtvrtý ročník konference bude tradičně zaměřen na představení nejmodernějších technologií a možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby.

VÍCE INFORMACÍ 

Fórum: Výroba novej generácie

24. MÁJ, 2017, NITRA

Prvý ročník podujatia v rámci Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre. Venovať sa budeme možnostiam a trendom v oblasti priemyslovej výroby. Predstavíme konkrétne riešenie a aplikácie do výrobných procesov vo troch oblastiach: robotizácia, automatizácia a bezpečnosť.

VIAC INFORMÁCIÍ 

WEBINÁŘ: Rozšířená realita v průmyslu

 13. DUBNA, 2017, 10:00

Může být budoucí generace pracovníků v průmyslu neslučitelně spojována s nositelnou elektronikou, která umožňuje sledovat stroje tak, jak je dnes spíše ještě nepředstavitelné? Projekty využívající prvků rozšířené reality v průmyslu přibývá. Jaké možnosti představuje a co bude největší výhodou při prosazování jejího začleňování do výrobní reality dnešních provozů? A jak to všechno souvisí s Pokémony? To vše zjistíte na webináři na více než populární téma.

 

VÍCE INFORMACÍ 

Digitální výroba (a údržba) 2017

16. KVĚTNA, 2017, BRNO

Další ročník semináře je určen průmyslovým výrobním firmám. Věnovat se budeme technologiím, přímým řešením, případovým studiím a nástupu průmyslu 4.0. ve výrobních firmách. Za dodavatelskou sekci budou představeny konkrétní technologická řešení, možnosti implementace, přínos nových řešení a další provázanost a návaznost v souvislosti s trendy a průmyslem 4.0. NOVINKA V PROGRAMU - využití prvků digitalizace pro úsek průmyslové údržby a DOPROVODNÁ VÝSTAVA technologií pro PRŮMYSL 4.0

VÍCE INFORMACÍ

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.