Údržba a diagnostika 2017

23. BŘEZNA, 2017, BRNO

Třetí ročník semináře se opět uskuteční v průběhu veletrhu Amper. Na akci budou představeny možnosti v oblasti údržby, měření, diagnostiky a monitorování ve výrobních provozech. Odborným garantem akce je Asociace technických diagnostiků ČR a seminářem nás provede její představitel doc. Stanislav Mišák.

Na seminář zveme všechny zájemce o tuto problematiku, účast na semináři je na základě předchozí registrace bezplatná. Co se týče vstupu na veletrh ten není nutný, protože seminář se bude konat v hale P, která je přístupná také zvenčí a není tedy nutné se prokazovat vstupenkou na veletrh. 

Akce je určená: zástupcům výrobních podniků v oblasti průmyslové výroby – těžký průmysl – strojírenství, automobilový průmysl, výroba komponent, elektrotechnický průmysl apod.

Zveme zástupce výrobních úseků a úseků údržby – výrobní, technické ředitele, vedoucí údržby, jednatele.

Po skončení semináře je možno zúčastnit se Amper Tour - komentovaných prohlídek vybraných stánků. A to na trase Údržba a diagnostika. Prohlídka bude uspořádaná speciálně pro účastníky semináře Údržba a diagnostika a bude začínat 14:15 přímo na pavilonu P. Účastníci získávají vstupenku na veletrh zdarma, stačí se tedy pouze registrovat. Více informací zde. 

 

Úvod Archiv akcí 2017 Údržba a diagnostika 2017

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.