2020

Webinář: Připravte svou výrobu na budoucnost!

18. září, on-line

Ukážeme, že MES není jen systém, ale je to silný monitorovací nástroj, díky kterému pozvednete firemní kulturu, motivujete lidi a sobě usnadníte řídicí práci tím, že budete online informováni o výsledcích, souvislostech a abnormalitách Vaší výroby.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Forum údržby 2020

1. prosince 2020, Praha i on-line (hybridní konference)

Když v roce 2008 vstupoval na mediální trh časopis Řízení a údržba (z dílny Trade Media International), bylo povědomí o klíčových aspektech průmyslové údržby otázkou několika málo jedinců. Dlouhá léta se managemen firem díval na sektor průmyslové údržby přes prsty a optikou nákladů, které do něj mohou proudit. Stejně dlouho však platí, že správně vedená údržba může být klíčem ke zvyšování konkurenceschpnosti a eliminaci plýtvání ve výrobě. Forum údržby dává údržbě hlas, který si zaslouží

VÍCE INFORMACÍ

Údržba a diagnostika - prediktivní údržba 4.0

18. března 2020, BRNO AMPER

!!!VELETRH ZRUŠEN - PROGRAM BUDE INTEGROVÁN DO KONFERENCE ÚSPORY V PRŮMYSLU (19. 5.)!!!

Seminář na téma údržby a diagnostiky se letos opět uskuteční v rámci veletrhu AMPER na brněnském výstavišti. Na obsahu semináře opět spolupracujeme s Asociací technických diagnostiků, a Českou společností pro údržby, kteří jsou zároveň odbornými partnery akce. Hlavními tématy budou údržba, měření, diagnostika a monitorování strojů ve výrobních provozech.

VÍCE INFORMACÍ

Moderní technologie ve farmaceutickém průmyslu 2020

22. září 2020, ON-LINE

AKCE PROBÍHÁ SOUČASNĚ S KONFERENCÍ POTRAVINY 2020 V DISTANČNÍ FORMĚ Z DŮVODU AKTUÁLNÍHO STAVU A KLÍČOVÉHO NASTAVENÍ HYGIENCICKÝCH POŽADAVKŮ ZASTOUPENÝCH OBORŮ

Ojedinělá konference určená pracovníkům výroby z oboru výroby, zpracování a distribuce léčiv a léčivých látek. Představeny budou technologie určené do provozů náročných z hlediska hygieny, prašnosti či nebezpečí výbuchu. Představeny budou příklady implementací a inovací ve výrobních provozech.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Roboty 2020

28. - 30. ledna 2020, Brno

Konference Trendy v robotizaci, zkráceně ROBOTY, kterou zahájíme rok 2020 se odehraje opět v Brně. Sedmý ročník konference představí opět řadu novinek bohatého programu. Kromě ukázky novinek z oblasti robotiky se budeme v rámci odborné sekce věnovat také otázkám zavádění robotů, vlivu na zaměstnanost, či reálným aplikacím ve výrobních provozech. Na konferenci uvítáme odborníky z nezávislých institucí, analytiky i zástupce výrobních provozů.

VÍCE INFORMACÍ

Moderní technologie v potravinářském průmyslu 2020

22. září 2020, ON-LINE

AKCE PROBÍHÁ SOUČASNĚ S KONFERENCÍ POTRAVINY 2020 V DISTANČNÍ FORMĚ Z DŮVODU AKTUÁLNÍHO STAVU A KLÍČOVÉHO NASTAVENÍ HYGIENCICKÝCH POŽADAVKŮ ZASTOUPENÝCH OBORŮ

Sedmý ročník konference bude tradičně zaměřen na představení nejmodernějších technologií a možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby.
  

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Výroba nové generace: Technologické trendy

ZE ZÁZNAMU, ONLINE - KONFERENČNÍ WEBINÁŘ

Nejen celá společnost čelí velké zkoušce. Výroba bude muset také reflektovat dny, které jsme všichni zažívali, zažíváme a ještě chvíli budeme. Většina našich akcí v posledních týdnech jsme zrušili, téma moderních technologií pro výrobu bereme jako stále důležité. Je těžké predikovat, zda bude reálné, bezpečné i moudré sejít se osobně. Program pro moderní výrobu připravujeme on-line formou webináře. 

ZÍSKAT ZÁZNAM

Digitální výroba 2020

9. - 10. června / září 2020, Praha

AKCE PROBĚHNE V ZÁŘÍ - V ČERVNU NABÍDNEME BONUSOVÝ ON-LINE OBSAH VŠEM REGISTROVANÝM ÚČASTNÍKŮM

Letos se stěhujeme do Prahy a konference se opět zaměří na novinky a trendy v souladu s chytrou výrobou 4.0. Hlavním cílem konferenčního setkání je směřovat ke konkrétním možnostem řešení a na případových studiích avizovat, jaká opatření lze ve výrobních firmách sledovat, zda vůbec firmy o tuto problematiku jeví zájem a jak nebo jestli se připravují. Představeny budou konkrétní a inovativní řešení, jejich implementace a možnosti dodání. Nový formát akce navíc nabídle i řadu praktických workshopů a daleko individuálnější přístup k problematice digitalizace napříč celým průmyslovým podnikem. A letos mluvíme i anglicky!

VÍCE INFORMACÍ

Úspory (a údržba) v průmyslu 2020

24. září 2020, Ostrava

REGISTRACÍ ZÍSKATE TAKÉ ZÁZNAM TEMATICKÉHO WEBINÁŘE

Oblíbený seminář zamíří po pár letech opět do Ostravy. Bude přehledem tipů na zefektivnění výrobních procesů a aspektů souvisejících s výrobou a s nimi spojeným šetřením výrobních nákladů. Účastníci se mohou těšit na zajímavé,mnohdy i překvapivé nápady, které nemusejí nutně znamenat zdlouhavé realizace nebo závratné investice. NOVĚ TAKÉ S INTREGROVANÝM PROGRAMEM O PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBĚ ZE ZRUŠENÉHO VELETRHU AMPER 2020! JEDNO MÍSTO, VÍCE INFORMACÍ!

Konference proběhne v rámci projektu Týden inovací 2020.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.