banner MTE

Moderní technologie v energetice

28. května 2019, Brno


První ročník konference bude zaměřen na představení nejmodernějších technologií a možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky aktuálně probíhající digitální transformace průmyslu.

Na konferenci vystoupí zástupci dodavatelských společností s přednáškami týkajících se technologií a možností implementací do výrobních provozů. Program doplní zástupci tuzemských i zahraničních podniků s případovými studiemi a nebudou chybět ani představitelé oborových organizací. V neposlední řadě akci doplní i výstava, kde bude prostor jak pro fyzický kontakt s produkty tak také individuální jednání.

Zveme zástupce výrobních úseků – výrobní, technické ředitele, ředitelé IT úseků, top management, jednatele, investiční ředitele, apod. ze všech segmentů energetického průmyslu.

I když jde o první ročník akce, obdobný formát jsme již realizovali také pro potravinářský, farmaceutický, plastikářský a další průmyslové segmenty
Přečtěte si o loňské akci zde: https://www.vseoprumyslu.cz/inspirace/rozhovory-a-reportaze/potravinarsky-ani-farmaceuticky-prumysl-se-jiz-pridomku-4-0-neboji.html

Akce si klade za cíl přiblížit aktuální problematiku automatizace a digitalizace v plném kontextu potřeb energetického průmyslu. Pro účastníky z reálných provozů bude akce zdarma, účastníci z řad dodavatelských firem budou mít umožněn vstup pouze za poplatek.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.