Historie

Společnost Trade Media International s. r. o. byla založena roku 2007 a aktuálně působí jako jedno z celorepublikových vydavatelství odborných časopisů. Vydavatelské portfolio zahrnuje výtisky zabývající se trhy průmyslovými a stavebními. Mezi jeho tituly patří časopisy Řízení a údržba průmyslového podniku,Control Engineering Česko Inteligentní budovy. Kromě vydavatelské činnosti se společnost věnuje také pořádání oborových akcí - seminářů a konferencí pod názvem Semináře pro inženýry. Semináře a konference jsou určeny převážně zástupcům z průmyslových výrobních podniků a vytvářejí vhodné místo pro střetávání nabídky a poptávky na obchodním trhu výrobních a dodavatelských firem. 

Vydavatelství vznikalo za přispění polského sesterského vydavatelství Trade Media Internation sp. z o. o., které bylo založeno již roku 2002 a kromě polských mutací časopisů či projektů popsaných výše nabízí navíc časopis MSI Polska. Zajímavostí je, že první vydání vlajkové lodi, časopisu Control Engineering Česko, vyšlo již na podzim roku 2006 právě pod patronací polské firmy.

Základním pilířem vydavatelství je zejména časopis Control Engineering Česko, který vychází v licenci americké verze, jež přináší nejnovější poznatky o procesním řízení a průmyslové automatizace již více než 60 let.

Od roku 2015 společnost nově rozšířila portfolium nabízených služeb a navrhla řešení s názvem Remote marketing. Tento produkt soustřeďuje propagaci v rámci B2B komunikace zejména na online podporu. V návaznosti na aktuální požadavky trhu tento produkt vhodně doplňuje nabídku vydavatelství o komplexní služby v oblasti PR a marketingu.

 

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.