Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2020 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde.

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

Výroba nové generace: Technologické trendy

28. dubna 2020, ONLINE - KONFERENČNÍ WEBINÁŘ

Nejen celá společnost čelí velké zkoušce. Výroba bude muset také reflektovat dny, které jsme všichni zažívali, zažíváme a ještě chvíli budeme. Většina našich akcí v posledních týdnech jsme zrušili, téma moderních technologií pro výrobu bereme jako stále důležité. Je těžké predikovat, zda bude reálné, bezpečné i moudré sejít se osobně. Program pro moderní výrobu připravujeme on-line formou webináře. 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Stlačený vzduch 2020

15. září 2020, Praha

Jak na stlačený vzduch? Nejdražší energie a nezbytná součást výrobních procesů je palčivé téma, které letos opět pro velký zájem opakujeme. Jaké jsou možnosti v oblasti výroby, rozvodů a spotřeby stlačeného vzduchu?

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Priemysel 4.0 - automatizácia, digitalizácia a robotizácia

13. mája / května 2020 nebo pozdim / jeseň, Košiče

Čtvrtý ročník podujatia venované trendom v automatizácii a digitalizácii uskutočníme v Košiciach. Venovať sa budeme možnostiam v oblasti automatizácie, modernizácie a údržby vo výrobných prevádzkach. Načrtnuté budú možnosti priemyselného riadenia, vystúpi dodávatelia technológií v segmente automatizácie, systémoví integrátori a pod.

 

VIAC INFORMÁCIÍ REGISTRÁCIA

Úspory (a údržba) v průmyslu 2020

19. května / 24. září 2020, Ostrava

Oblíbený seminář zamíří po pár letech opět do Ostravy. Bude přehledem tipů na zefektivnění výrobních procesů a aspektů souvisejících s výrobou a s nimi spojeným šetřením výrobních nákladů. Účastníci se mohou těšit na zajímavé,mnohdy i překvapivé nápady, které nemusejí nutně znamenat zdlouhavé realizace nebo závratné investice. NOVĚ TAKÉ S INTREGROVANÝM PROGRAMEM O PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBĚ ZE ZRUŠENÉHO VELETRHU AMPER 2020! JEDNO MÍSTO, VÍCE INFORMACÍ!

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Digitální výroba 2020

9. - 10. června / září 2020, Praha

Letos se stěhujeme do Prahy a konference se opět zaměří na novinky a trendy v souladu s chytrou výrobou 4.0. Hlavním cílem konferenčního setkání je směřovat ke konkrétním možnostem řešení a na případových studiích avizovat, jaká opatření lze ve výrobních firmách sledovat, zda vůbec firmy o tuto problematiku jeví zájem a jak nebo jestli se připravují. Představeny budou konkrétní a inovativní řešení, jejich implementace a možnosti dodání. Nový formát akce navíc nabídle i řadu praktických workshopů a daleko individuálnější přístup k problematice digitalizace napříč celým průmyslovým podnikem. A letos mluvíme i anglicky!

VÍCE INFORMACÍ

Digitální logistika 2020

10. června / září 2020, Praha

Průmyslová výroba se digitalizuje. O tom společně hovoříme již několik let na fóru Digitální výroba. Už její loňský program nám ukázal, že oblast digitální transformace na úrovni průmyslové logistiky si zaslouží vlastní pozornost, a proto se jí dostane na vlastním pódiu. Navštivte dvě akce v jeden den v jedné ceně!

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Marketing 4 Engineering 2020: Marketing vs/a obchod

11. června 2020, Praha

Marketing a obchod si často nerozumí. Dnes více než kdy jindy to může být zásadní problém...

Navštivte jedinou a jedinečnou konferenci zaměřenou na zkušenosti s marketingem v B2B průmyslovém prostředí. 

 

VÍCE INFORMACÍ PŘEJÍT NA M4E.CZ- 2019

Úvod Kalendář akcí

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.