Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2019 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde.

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

Bezpečnost v průmyslu 2019

5. listopadu 2019, Brno

Sedmý ročník semináře, který se tradičně zaměřuje na strojní bezpečnost, posouzení a analýzu rizik strojních zařízení a jejich snižování, aplikaci bezpečnostních prvků v praxi a bezpečnost lidí a procesů.  

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

EX prostředí 2019

6. listopadu 2019, Brno

Seminář EX prostředí připravujeme s expertní partnerskou společností, která se specializuje na protivýbuchovou ochranu, legislativu a problematiku okolo certifikací ATEX. Na tomto specializovaném semináři budou zodpovězeny Vaše individuální dotazy, probíhají zde diskuze na aktuální témata a výklady účinkujících jsou doplněny videoukázkami. Tradičně se budeme věnovat problematice legislativních požadavků, hodnocení rizik a požadavkům na zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu a trendům v zajištění protivýbuchové ochrany. 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Moderní technologie v plastikářském a gumárenském průmyslu

19. listopadu 2019, Zlín

Letošní pátý ročník konference bude věnován moderním technologiím, automatizaci a údržbě v plastikářském a gumárenském průmyslu. Bude představena nabídka řešení a investičních celků pro automatizaci a modernizaci výroby v plastikářském a gumárenském průmyslu, dále odborné přednášky a případové studie. 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Priemysel 4.0 - automatizácia, digitalizácia a robotizácia

21. novembra / listopadu 2019, Nitra

Tretí ročník podujatia venované trendom v automatizácii a digitalizácii uskutočníme v Nitre. Venovať sa budeme možnostiam v oblasti automatizácie, modernizácie a údržby vo výrobných prevádzkach. Načrtnuté budú možnosti priemyselného riadenia, vystúpi dodávatelia technológií v segmente automatizácie, systémoví integrátori a pod.
 

VIAC INFORMÁCIÍ REGISTRÁCIA

Výroba nové generace: Technologické trendy

27. listopadu 2019, Plzeň

Nelákají Vás velké konference a máte pocit, že všechno povídání kolem moderních trendů a technologií pro průmysl se výlučně zaměřuje jen na největší společnosti? Představujeme Vám další ze série lokálních seminářů se zaměřím na ukázky technologií, které respektují potřeby firem Plzeňského kraje.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Úvod Kalendář akcí

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.