Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2020 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde.

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

Moderní technologie ve farmaceutickém průmyslu 2020

22. září 2020, ON-LINE

AKCE PROBÍHÁ SOUČASNĚ S KONFERENCÍ POTRAVINY 2020 V DISTANČNÍ FORMĚ Z DŮVODU AKTUÁLNÍHO STAVU A KLÍČOVÉHO NASTAVENÍ HYGIENCICKÝCH POŽADAVKŮ ZASTOUPENÝCH OBORŮ

Ojedinělá konference určená pracovníkům výroby z oboru výroby, zpracování a distribuce léčiv a léčivých látek. Představeny budou technologie určené do provozů náročných z hlediska hygieny, prašnosti či nebezpečí výbuchu. Představeny budou příklady implementací a inovací ve výrobních provozech.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Moderní technologie v potravinářském průmyslu 2020

22. září 2020, ON-LINE

AKCE PROBÍHÁ SOUČASNĚ S KONFERENCÍ POTRAVINY 2020 V DISTANČNÍ FORMĚ Z DŮVODU AKTUÁLNÍHO STAVU A KLÍČOVÉHO NASTAVENÍ HYGIENCICKÝCH POŽADAVKŮ ZASTOUPENÝCH OBORŮ

Sedmý ročník konference bude tradičně zaměřen na představení nejmodernějších technologií a možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby.
  

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Úspory (a údržba) v průmyslu 2020

24. září 2020, Ostrava

REGISTRACÍ ZÍSKATE TAKÉ ZÁZNAM TEMATICKÉHO WEBINÁŘE

Oblíbený seminář zamíří po pár letech opět do Ostravy. Bude přehledem tipů na zefektivnění výrobních procesů a aspektů souvisejících s výrobou a s nimi spojeným šetřením výrobních nákladů. Účastníci se mohou těšit na zajímavé,mnohdy i překvapivé nápady, které nemusejí nutně znamenat zdlouhavé realizace nebo závratné investice. NOVĚ TAKÉ S INTREGROVANÝM PROGRAMEM O PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBĚ ZE ZRUŠENÉHO VELETRHU AMPER 2020! JEDNO MÍSTO, VÍCE INFORMACÍ!

Konference proběhne v rámci projektu Týden inovací 2020.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Moderní technologie v plastikářském a gumárenském průmyslu

7. a 8. října 2020, Brno

Letošní šestý ročník konference bude zcela odpovídat realitě doby. Bude jiný, inovativní a zcela překvapivý. Zrušený veletrh MSV 2020, včetně odnože PLASTEX, zamíchal kartami. Veletrhům doba nepřeje, ale lidé prahnou po novinkách z oboru a hlavně návodu, jak dále udržovat konkurenceschopnost svých provozů. V půvondí termín na původním místě brněnského výstaviště vzniká alternativa pro rok 2020.  

VÍCE INFORMACÍ

Bezpečnost v průmyslu 2020

4. listopadu 2020, Brno

Osmý ročník semináře, který se tradičně zaměřuje na strojní bezpečnost, posouzení a analýzu rizik strojních zařízení a jejich snižování, aplikaci bezpečnostních prvků v praxi a bezpečnost lidí a procesů.  

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Priemysel 4.0 - automatizácia, digitalizácia a robotizácia

11. listopadu 2020, NITRA

REGISTRACÍ ZÍSKATE TAKÉ ZÁZNAM TEMATICKÉHO WEBINÁŘE  

Čtvrtý ročník podujatia venované trendom v automatizácii a digitalizácii uskutočníme v Nitre (a v Septembri i v Košiciach). Venovať sa budeme možnostiam v oblasti automatizácie, modernizácie a údržby vo výrobných prevádzkach. Načrtnuté budú možnosti priemyselného riadenia, vystúpi dodávatelia technológií v segmente automatizácie, systémoví integrátori a pod. 

VIAC INFORMÁCIÍ REGISTRÁCIA

Forum údržby 2020

1. prosince 2020, Praha

Když v roce 2008 vstupoval na mediální trh časopis Řízení a údržba (z dílny Trade Media International), bylo povědomí o klíčových aspektech průmyslové údržby otázkou několika málo jedinců. Dlouhá léta se managemen firem díval na sektor průmyslové údržby přes prsty a optikou nákladů, které do něj mohou proudit. Stejně dlouho však platí, že správně vedená údržba může být klíčem ke zvyšování konkurenceschpnosti a eliminaci plýtvání ve výrobě. Forum údržby dává údržbě hlas, který si zaslouží

VÍCE INFORMACÍ

Úvod Kalendář akcí

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.