Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2019 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde.

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

Nástroje prediktivní údržby aneb je skutečně levnější metoda „hasič?“

19. září 2019, Ostrava

Na semináři se dozvíte, jak efektivně organizovat údržbu v závodě a jaké vhodné nástroje používat. Jaké jsou výhody a nevýhody reaktivní, preventivní a prediktivní údržby a jak možné předcházet výpadkům výroby a jak snižovat náklady na údržbu.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Moderní technologie ve farmaceutickém průmyslu 2019

24. září 2019, Brno

Ojedinělá konference určená pracovníkům výroby z oboru výroby, zpracování a distribuce léčiv a léčivých látek. Představeny budou technologie určené do provozů náročných z hlediska hygieny, prašnosti či nebezpečí výbuchu. Představeny budou příklady implementací a inovací ve výrobních provozech.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Moderní technologie v potravinářském průmyslu 2019

25. září 2019, Brno

Šestý ročník konference bude tradičně zaměřen na představení nejmodernějších technologií a možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby.
  

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

MSV TOUR - komentované prohlídky

7.-10. října 2019, Brno, veletrh MSV

Navštivte ty vybrané stánky na veletrhu MSV. Na každém z nich bude čekat expert, který představí novinky v oboru, zajímavá řešení a bude připraven na vaše dotazy.

 

VÍCE INFORMACÍ PŘEJÍT NA MSVTOUR.CZ

Fórum údržby 2019

9. října 2019, MSV Brno

Nejenom výroba a řízení procházejí postupnou transformací, digitalizací a automatizací. Nové trendy pronikají také do oblasti údržby a my s tímto tématem nezůstáváme pozadu. Nedostatek pracovníků v průmyslu (a také v údržbě) nutí firmy investovat do drahých řešení. Sběrem dat to ale nekončí. Přeměňte je v informace a udělejte ze svých lidí speciality na datovou analytiku.
  

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Bezpečnost v průmyslu 2019

5. listopadu 2019, Brno

Sedmý ročník semináře, který se tradičně zaměřuje na strojní bezpečnost, posouzení a analýzu rizik strojních zařízení a jejich snižování, aplikaci bezpečnostních prvků v praxi a bezpečnost lidí a procesů.  

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

EX prostředí 2019

6. listopadu 2019, Brno

Seminář EX prostředí připravujeme s expertní partnerskou společností, která se specializuje na protivýbuchovou ochranu, legislativu a problematiku okolo certifikací ATEX. Na tomto specializovaném semináři budou zodpovězeny Vaše individuální dotazy, probíhají zde diskuze na aktuální témata a výklady účinkujících jsou doplněny videoukázkami. Tradičně se budeme věnovat problematice legislativních požadavků, hodnocení rizik a požadavkům na zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu a trendům v zajištění protivýbuchové ochrany. 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Moderní technologie v plastikářském a gumárenském průmyslu

19. listopadu 2019, Zlín

Letošní pátý ročník konference bude věnován moderním technologiím, automatizaci a údržbě v plastikářském a gumárenském průmyslu. Bude představena nabídka řešení a investičních celků pro automatizaci a modernizaci výroby v plastikářském a gumárenském průmyslu, dále odborné přednášky a případové studie. 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Priemysel 4.0 - automatizácia, digitalizácia a robotizácia

21. novembra / listopadu 2019, Nitra

Tretí ročník podujatia venované trendom v automatizácii a digitalizácii uskutočníme v Nitre. Venovať sa budeme možnostiam v oblasti automatizácie, modernizácie a údržby vo výrobných prevádzkach. Načrtnuté budú možnosti priemyselného riadenia, vystúpi dodávatelia technológií v segmente automatizácie, systémoví integrátori a pod.
 

VIAC INFORMÁCIÍ REGISTRÁCIA

Výroba nové generace: Technologické trendy

27. listopadu 2019, Plzeň

Nelákají Vás velké konference a máte pocit, že všechno povídání kolem moderních trendů a technologií pro průmysl se výlučně zaměřuje jen na největší společnosti? Představujeme Vám další ze série lokálních seminářů se zaměřím na ukázky technologií, které respektují potřeby firem Plzeňského kraje.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Úvod Kalendář akcí

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.