Srdečně Vás zveme na nejbližší akce:

Seznam všech akcí plánovaných v roce 2018 včetně přesných termínů a informací ke stažení zde.

Doporučení pro správnou prezentaci ke stažení zde.

 

Moderní technologie pro potravinářský průmysl

18. září 2018, Olomouc

Letošní pátý ročník konference se opět vrací do Olomouce. Na konferenci se zaměříme na využití nejmodernějších technologií, možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Moderní technologie pro farmaceutický průmysl

19. září 2018, Olomouc

Letošní šestý ročník konference se opět vrací do Olomouce. Na konferenci se zaměříme na využití nejmodernějších technologií, možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

PROMOTIC SCADA + eWON flexy workshop

26. září 2018, Praha

Společnosti MICROSYS a FCC průmyslové systémy srdečně zvou všechny zájemce k účasti na připravovaném bezplatném praktickém workshopu. Cílem workshopu je praktické seznámení účastníků s platformou eWON flexy pro vzdálený přístup a sběr dat a se softwarovým nástrojem PROMOTIC SCADA pro sběr dat a vizualizaci technologických procesů.

.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

MSV Tour 2018

1.– 4. října MSV, Brno

Vydavatelství Trade Media International společně s BVV Brno, připravilo pro vystavovatele a návštěvníky veletrhu novinku. V patronaci časopisu Control Engineering Česko přinášíme MSV TOUR 2018 - organizované prohlídky vybraných vystavovatelů vždy podle tematické nabídky jejich expozic - mimo jiné Průmysl 4.0, robotizace, údržba a diagnostika a další.

.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Forum údržby 2018

3. října 2018, MSV Brno

Nejenom výroba a řízení procházejí postupnou transformací, digitalizací a automatizací. Nové trendy pronikají také do oblasti údržby a my s tímto tématem nezůstáváme pozadu.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Bezpečnost v průmyslu 2018

31. října 2018, Brno

Šestý ročník semináře, který se tradičně zaměřuje na strojní bezpečnost, posouzení a analýzu rizik strojních zařízení a jejich snižování, aplikaci bezpečnostních prvků v praxi a bezpečnost lidí a procesů.

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Modernizace, automatizace a údržba v plastikářském a gumárenském průmyslu 2018

15. listopadu 2018, Brno

Čtvrtý ročník akce bude věnován modernizaci, automatizaci a údržbě v plastikářském průmyslu. Na semináři bude představena nabídka řešení a investičních celků pro automatizaci a modernizaci výroby v plastikářském a gumárenském průmyslu, dále odborné přednášky a případové studie.

 

VÍCE INFORMACÍ REGISTRACE

Úvod Kalendář akcí

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.