MSVT 2018

MSV Tour 2018

1.– 4. října MSV, Brno

MSV TOUR probíhá vždy ráno a odpoledne, podle zvolené trasy (10.00/13.00) a dává dostatek prostoru pro další individuální prohlídku veletrhu. Zájemci o individuální časy, mohou zkusit Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

ZÁČÁTEK MSV TOUR JE VŽDY NA STÁNKU SPOLEČENOSTI TRADE MEDIA INTERNATIONAL V HALE C, ČÍSLO 49!

Vydavatelství Trade Media International společně s BVV Brno, připravilo pro vystavovatele a návštěvníky veletrhu novinku. V patronaci časopisu Control Engineering Česko přinášíme MSV TOUR 2018 - organizované prohlídky vybraných vystavovatelů vždy podle tematické nabídky jejich expozic - mimo jiné Průmysl 4.0, robotizace, údržba a diagnostika a další.

Jedná se o komentované prohlídky vybraných vystavovatelů s krátkými přednáškami na aktuální témata. Vybrat si můžete celkem ze několika tras. Jedna z nich se bude zabývat digitalizací továren a nese název Průmysl 4.0, tato je také ve dvou variantách. Pokud vás více zajímá téma robotiky a kooperace mezi průmyslovými roboty a člověkem, zvolte trasu Robotizace – kooperace, bezpečnost a mobilita. Vybrat si můžete také problematiku průmyslové bezpečnosti, možností diagnostiky a údržby či trasu se společným jmenovatelem hledání cesty k energetické účinnosti.

MSV tour je jedinečný způsob, jak si užít veletrh, aniž byste museli cokoliv plánovat nebo hledat. Zajímavý program sestavíme za vás. A co je proto třeba udělat? Stačí se jen registrovat na stránkách tour, vybrat si trasu a v daný čas se dostavit ke stánku TMI v pavilonu C. Pak už vás naše hostesky provedou bludištěm veletrhu a zažijete veletrh na vlastní kůži, ovšem v naší režii.

 

Ozvěny loňského ročníku: MSV TOUR 2017 přinesla nový způsob zážitku z návštěvy veletrhu

Zažít veletrh jinak – tak zněl výstižný podtitul letošní absolutní novinky Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, který se konal ve dnech 9. až 13. října 2017. MSV TOUR v sobě skloubila tradiční návštěvu veletrhu a oblíbený doprovodný konferenční program. Na rozdíl od jiných akcí však nezavírala návštěvníky do sálu, vše probíhalo na výstavní ploše veletrhu.

Formou komentovaných prohlídek se návštěvníci mohli předem registrovat k cílené prohlídce vytipovaných firem, které pojilo téma vybrané trasy. Těmi letošními pak konkrétně byl fenomén zvaný Průmysl 4.0 a aktuální trendy v oblasti průmyslové robotizace. Samotné prohlídky pak byly důkazem toho, že automatizace, digitalizace i robotizace jsou pro MSV v Brně velmi silnými tématy.  

Každý den veletrhu tak organizátoři z firmy Trade Media International s. r. o. (www.vseoprumyslu.cz) vypravovali skupinky zájemců. Bez čekání a vždy s předem smluveným expertem nahlédli pod pokličku technologií prezentovaných na veletrhu. Spokojení pak byli zejména ti, kteří si chtěli v časově efektivním uspořádání udělat představu o možnostech, které trend digitalizace a robotizace nabízí.

Digitální továrny do praxe pomáhaly na tematické trase uvést firmy Siemens, ABB, Harting, Eplan, Compas Automatizace, Abra Software a Axiom Tech. 

Trendy v kooperaci, bezpečnosti a mobilitě průmyslový robotů představily firmy Stäubli, Omron, Fanuc, Universal Robots, ABB, Mitsubishi Electric a Schunk Intec.

Fotografie jsou dostupné zde

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.