MSVT 2018

MSV Tour 2018

1.– 4. října MSV, Brno

MSV TOUR probíhá vždy ráno a odpoledne, podle zvolené trasy (10.00/13.00) a dává dostatek prostoru pro další individuální prohlídku veletrhu. Zájemci o individuální časy, mohou zkusit Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vydavatelství Trade Media International společně s BVV Brno, připravilo pro vystavovatele a návštěvníky veletrhu novinku. V patronaci časopisu Control Engineering Česko přinášíme MSV TOUR 2018 - organizované prohlídky vybraných vystavovatelů vždy podle tematické nabídky jejich expozic - mimo jiné Průmysl 4.0, robotizace, údržba a diagnostika a další.

Jedná se o komentované prohlídky vybraných vystavovatelů s krátkými přednáškami na aktuální témata. Vybrat si můžete celkem ze několika tras. Jedna z nich se bude zabývat digitalizací továren a nese název Průmysl 4.0, tato je také ve dvou variantách. Pokud vás více zajímá téma robotiky a kooperace mezi průmyslovými roboty a člověkem, zvolte trasu Robotizace – kooperace, bezpečnost a mobilita. Vybrat si můžete také problematiku průmyslové bezpečnosti, možností diagnostiky a údržby či trasu se společným jmenovatelem hledání cesty k energetické účinnosti.

MSV tour je jedinečný způsob, jak si užít veletrh, aniž byste museli cokoliv plánovat nebo hledat. Zajímavý program sestavíme za vás. A co je proto třeba udělat? Stačí se jen registrovat na stránkách tour, vybrat si trasu a v daný čas se dostavit ke stánku TMI v pavilonu C. Pak už vás naše hostesky provedou bludištěm veletrhu a zažijete veletrh na vlastní kůži, ovšem v naší režii.

REGISTRACE 

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.