Nabídka - komplexní služby průmyslového marketingu

Nabídku společnosti Trade Media International lze rozdělit do tří základních pilířů, všechny aktivity jsou ovšem společně provázány a kladou si za cíl zajistit plnou spokojenost našich klientů.

Vydavatelství


Trademedia RGB Aktuální nabídku tvoří tři periodika věnovaná průmyslovému, ale také stavebnímu trhu. Všechny časopisy jsou úzce spjaty s tématy, které vytváříme v globálním pojetí při spolupráci spřátelených vydavatelství po celém světě. Kromě standardní nabídky produkujeme speciální přílohy k časopisům, stejně tak jako tiskové zakázky na míru – při využití zázemí redakce, včetně textařů a grafiků.

Control Engineering Česko
ce logo cesko Přední časopis zaměřený na procesní řízení a průmyslovou automatizaci. Vychází v licenci americké mutace časopisu, která je dostupná v různých modifikacích po celém světě. Díky globálnímu pojetí přichází s inovačními tématy, stejně tak ale mapuje i tuzemský trh za přispění vlastního redakčního kolektivu. Tištěnou i on-line verzi lze bezplatně objednat na www.controlengcesko.com.


Řízení a údržba průmyslového podniku

RU logo male Polytematický časopis, který osciluje zejména kolem námětů z oblasti průmyslové údržby a diagnostiky, čímž vykrývá bílé místo na trhu. Časopis si velice záhy našel široké publikum čtenářů v oboru, který aktuálně konečně dostává patřičné váženosti. Časopis je uznávaným partnerem řady univerzit, odborných uskupení i průmyslových firem. Součástí časopisu je jeho internetová podoba na www.udrzbapodniku.cz.

Inteligentní budovy
logo IB CMYK Inteligentní dům reaguje na potřeby obyvatel s cílem zvýšit jejich pohodlí, zpříjemnit zábavu, zaručit co nejvyšší bezpečí a snížit náklady na provoz. Právě tímto tématem se ubírá náplň časopisu, přičemž největší pozornost se věnuje právě velkým obytným komplexům. Moderní technologie prosazující se do běžných domů navíc stále častěji vycházejí z přístrojového a softwarového vybavení nasazeného dříve v průmyslu. V současné době vychází jako občasník, ale pravidelný informační servis z oboru je dostupný na www.inbudovy.cz.

Semináře pro inženýry
seminaria logo cesko Nabídce seminářů a konferencí je věnován celý tento web. I v tomto případě tato činnost úzce souvisí s vydavatelskými počiny firmy. Event marketing – zajištění akcí pro zákazníky na míru – je zase úzce spjat se službou Remote marketing, která zajišťuje dodatečné promo pro všechny události.

Remote marketing
RM RGB Koncepce řešení s pojmenováním Remote marketing ve spolupráci se zkušenostmi společnosti Trade Media International s. r. o. představuje jediné externí řešení B2B marketingu pro průmysl. Bohaté zkušenosti s průmyslovým trhem i znalost specifického chování zákazníků umožňuje stanovovat marketingovou strategii a dohlížet na její precizní plnění pomocí dílčích nástrojů moderního marketingu.

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.