noax prouzek

Noax knowledge day

28. BŘEZNA, 2017, BRNO

Dovolte nám pozvat Vás na první ročník konference noax Knowledge Day, kterou pořádá společnost noax Technologies AG spolu s partnery COSCOM Computer a Sabris a mediální agenturou TradeMedia.

Představíme Vám revoluční technologii dotykové obrazovky hybrid PCAP multitouch.
Uvidíte zcela novou koncepci IPC S21WP s touchscreen PCAP včetně funkce multitouch, pracující spolehlivě v drsných podmínkách průmyslové výroby.
Uslyšíte konkretní příklady aplikačního nasazení noax IPC v logistice (manipulační technika, sklady), ve výrobách s požadavky na vysoký standard hygieny (potravinářství, zdravotnictví, farmacie), v MES systémech (MDE/BDE terminály), v prostředí s nebezpečím výbuchu (ATEX zóna 21/22).
Získáte zkušenosti přímo od uživatelů noax IPC z jednotlivých oblastí průmyslu.

Společnost COSCOM Computer Vám sdělí co se skrývá pod pojmem internet věcí  aneb jak uchopit MES a ERP systémy pro digitalizaci továrny podle Industry 4.0.a představí platformu,  pokrývající kompletně potřeby výroby  od monitoringu a plánování  až po správu a distribuci elektronických dokumentů a nástrojů.

Společnost Sabris Vás seznámí s projektem automatizace a robotizace výroby s pomocí standardů Industry 4.0 a jejich integrace do prostředí SAP (informace z aktuálně probíhajícího projektu implementace řešení SAP S/4 Hana, propojení robotických výrobních linek a zajištění kontinuálního procesu výroby).

Zúčastněte se konference a seznamte se s produkty noax Technologies AG, Sabris a COSCOM Computer, které používají zákazníci nejen v České a Slovenské republice, ale také v Evropě nebo na americkém kontinentu.

Rádi se s Vámi setkáme 28.3.2017 v hotelu AVANTI, Brno.

 

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.