banner DL19 2

Digitální logistika 2019

14. května 2019, Brno - v programu konference Digitální výroba 2019

Průmyslová výroba se digitalizuje. O tom společně hovoříme již několik let na fóru Digitální výroba 2019. Rozšířený formát konference nabídne již den před začátkem hlavního programu doprovodný seminář, který mapuje oblast digitální transformace na úrovni průmyslové logistiky. 

Dynamický vývoj díky novým technologiím se právě na úrovni vnitropodnikové logistiky výrobních společností stává předmětným tématem. Množství zajímavých realizací a pokrok v této oblasti nás přivedl k myšlence vymezit mu patřičný prostor právě v novém formátu několikadenní konference, jejíž součástí je i rozsáhlá výstava technologií a spousta doprovodných workshopů.

Akce bude zaměřena na představení nejmodernějších technologií a trendů na úrovni výrobní logistiky, přičemž přim zde bude hrát právě proces digitální transformace. Neopomeneme však i rozšiřování robotiky či jiných prvků tradičnější automatizace.

V rámci programu vystoupí zástupci dodavatelských společností s přednáškami týkajících se technologií a možností implementací do výrobních provozů. Program doplní zástupci výrobních podniků s případovými studiemi a představitelé oborových organizací. Chybět nebude výstava, kde bude prostor jak pro fyzický kontakt s produkty tak také individuální jednání.

Cílovou skupinou jsou posluchači zastupující výrobní ze všech tuzemských segmentů a všech velikostí. Zveme zejména zástupce z výrobních, logistických i provozních úseků – manažery logistiky, výrobní, technické ředitele, technology, ředitelé jakosti, TOP management, jednatele. 

 

PROGRAM PŘEJÍT NA STRÁNKY VÝROBA 4.0

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.