dl 2020 web

Digitální logistika 2020

10. června / září 2020, Praha

AKCE PROBĚHNE V ZÁŘÍ - V ČERVNU NABÍDNEME BONUSOVÝ ON-LINE OBSAH VŠEM REGISTROVANÝM ÚČASTNÍKŮM

Průmyslová výroba se digitalizuje. O tom společně hovoříme již několik let na fóru Digitální výroba. Už její loňský program nám ukázal, že oblast digitální transformace na úrovni průmyslové logistiky si zaslouží vlastní pozornost, a proto se jí dostane na vlastním pódiu. Navštivte dvě akce v jeden den v jedné ceně!.

Dynamický vývoj díky novým technologiím se právě na úrovni vnitropodnikové logistiky výrobních společností stává předmětným tématem. Množství zajímavých realizací a pokrok v této oblasti nás přivedl k myšlence vymezit mu patřičný prostor právě v novém formátu několikadenní konference, jejíž součástí je i rozsáhlá výstava technologií a spousta doprovodných workshopů.

Akce bude zaměřena na představení nejmodernějších technologií a trendů na úrovni výrobní logistiky, přičemž přim zde bude hrát právě proces digitální transformace. Neopomeneme však i rozšiřování robotiky či jiných prvků tradičnější automatizace.

V rámci programu vystoupí zástupci dodavatelských společností s přednáškami týkajících se technologií a možností implementací do výrobních provozů. Program doplní zástupci výrobních podniků s případovými studiemi a představitelé oborových organizací. Chybět nebude výstava, kde bude prostor jak pro fyzický kontakt s produkty tak také individuální jednání.

Cílovou skupinou jsou posluchači zastupující výrobní ze všech tuzemských segmentů a všech velikostí. Zveme zejména zástupce z výrobních, logistických i provozních úseků – manažery logistiky, výrobní, technické ředitele, technology, ředitelé jakosti, TOP management, jednatele.

.

VÍCE O AKCI A REGISTRACE NA WEBU DIGITALNI VYROBA 2020 

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.