bfarmacie 2017 2

Moderní technologie pro farmaceutický průmysl V

21. září 2017, PRAHA, KONGRESOVÉ CENTRUM

Pátý ročník konference, která tradičně probíhá v Olomouci, se letos poprvé uskuteční v Praze. Cílem akce je posílit konkurenceschopnost firem zabývajících se výrobou farmaceutik, doplňků stravy, vakcín, sér, sportovní výživy apod. prostřednictvím série informativních přednášek a názorných ukázek nejmodernějších technologií a postupů s důrazem na kvalitu výroby, čistotu a hygienu výrobních prostor. 

Akce bude tradičně zaměřená na představení nejmodernějších technologií a možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby. 

V rámci programu vystoupí zástupci dodavatelských společností s přednáškami týkajících se technologií a možností implementací do výrobních provozů. Program doplní zástupci výrobních podniků s případovými studiemi a představitelé oborových organizací. Chybět nebude výstava, kde bude prostor jak pro fyzický kontakt s produkty tak také individuální jednání.

Konference se koná v rámci veletrhu Laborexpo, který je zaměřen na laboratorní techniku a koná se ve dnech 20. – 21. září 2017. Vstup na veletrh je bezplatný! Vstup na konferenci je pro zástupce výrobních podniků bezplatný. Více informací zde. . 

Cílovou skupinou jsou posluchači zastupující výrobní firmy z oblasti výroby léčiv, pomocných látek, doplňků stravy, sportovní výživy, vakcín apod. Zveme zejména zástupce z výrobních provozů - výrobní, technické ředitele, technology, ředitelé jakosti, TOP management, jednatele. 

 

Jedná se o pátý ročník konference, program a fotografie z loňského ročníku je dostupný v archivu akcí. LOŇSKÝ ROČNÍK KONFERENCE ZDE

farmaceuticky prumysl

Další informace z oboru potravinářství a farmacie čtěte v digitálním časopise Továrna

V loňském roce vyšlo první vydání časopisu Továrna na téma trendů v potravinářství a farmacii.  Podívali jsme se mimo jiné do minulosti výroby piva v České republice. Vrchní sládek Budějovického Budvaru se zamýšlel zejména nad tím, zda moderní technologie ovlivňují soudobou výrobu českého zlatavého moku...

Aktuální vydání časopisu však nebylo pouze o pivu. Zajímavosti přineslo všem, kteří se zajímají nebo aktivně užívají moderní technologie v potravinářských provozech. 

Druhým velkým tematickým celkem bylo představení technologií a postupů využitelných ve výrobních provozech a zvyšujících efektivitu výroby. Další část vydání se zaměřila na trendy ve farmacii, zejména pak při výrobě léčiv. 

Všechny články jsou uceleně dostupné v digitálním vydání, které však lze plnohodnotně číst až po registraci!

Registrujte se ZDARMA k odběru časopisu nebo rovnou čtěte nejnovější číslo.

Další vydání na téma potravinářství a farmacie již na podzim 2018!

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.