kalendář akcí 2020 6

Údržba a diagnostika: Prediktivní údržba 4.0

21. března 2019, Brno, veletrh AMPER

Seminář na téma údržby a diagnostiky se letos opět uskuteční v rámci veletrhu AMPER na brněnském výstavišti. Na obsahu semináře opět spolupracujeme s Asociací technických diagnostiků, a Českou společností pro údržby, kteří jsou zároveň odbornými partnery akce. Hlavními tématy budou údržba, měření, diagnostika a monitorování strojů ve výrobních provozech.

Věnovat se budeme tématům provozní spolehlivosti strojů a jejímu zajištění. V programu se zaměříme na dostupné technologie a novinky používané k zjišťování a zajišťování řádného technického stavu strojů, zaměříme se na řízení preditkivní a provozní údržby, účastníci si budou moci vyměnit své zkušenosti  poznatky. 

Na seminář zveme všechny zájemce o zajištování provozní spolehlivosti strojů. Účast na semináři je na základě předchozí registrace bezplatná. Co se týče vstupu na veletrh ten není nutný, protože seminář se bude konat v hale P, která je přístupná také zvenčí a není tedy nutné se prokazovat vstupenkou na veletrh. 

TIP: Vyzkoušejte po semináři také AMPER TOUR 2019:
Trasa SMART ÚDRŽBA je přímo pro vás!

Také letos je pro účastníky po skončení oficiálního programu připravena možnost absolvovat speciální trasu naší AMPER TOUR (www.ampertour.cz). 

Zajímalo by Vás, jak to probíhá? Podívejte se na záznam komentovaných prohlídek na veletrhu MSV 2018. V registraci stačí zaškrtnou, že se AMPER TOUR zúčastníte!

 

 

Úvod Popis konference Archiv 2019 Údržba a diagnostika: Prediktivní údržba 4.0

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.