Roboty v průmyslu

28. ledna, 2015 Brno hotel Avanti

Druhý ročník úspěšného semináře věnovanému robotice se konal v brněnském hotelu Avanti a přilákal více než stovku posluchačů. Seminář se zaměřil na současné možnosti průmyslové robotizace, nechyběly ani ukázky robotů v praxi. Další témata se týkala údržby, prevence a servisu robotůprogramování robotů, či bezpečné interakce robota a člověka. 

Garantem a rovněž moderátorem první poloviny semináře se stal pan docent Lacko z brněnského vysokého učení technického a člen Českomoravské společnosti pro automatizaci.

Druhou plovinou nás provázel pan docent Věchet, rovněž z VUT.

Zajímavou přednášku si připravil doktor Libor Přeučil, který dorazil pro změnu z ČVUT z Prahy a jeho přednáška byla věnována inteligentním autonomním robotům v průmyslové praxi. 

Majoritní část programu tvořili dodavatelé robotů, robotizovaných pracovišť, řídících systémů apod. Přispěli tak do programu představením aktuálních trendů v robotizaci. Generálním partnerem celé akce se stala společnost Stäubli, která nabízí velice rychlé a přesné roboty pro celou řadu průmyslových aplikací – balení, pick and place, aplikace v potravinářství nebo v čistém prostředí. 

Mezi další společnosti, které se podílely na programu patří: 
Stäbuli
Omron
B+r automatizace
Beckhoff
Applic 
Yaskawa
ATEsystem
Exactec
Schunk

Mediální partneři

          

 

 

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.