eIoT

Digitální výroba 2016: Internet věcí/ Industry 4.0.

10. května, 2016 Brno

První ročník této akce naváže na redakční aktivity vydavatelství Trade Media International s.r.o. v oblasti Průmyslu 4.0. a IIoT. 

Na semináři se chceme  vyhnout teoretickému povídání okolo popisu průmysl 4.0. a pohnout se směrem ke konkrétním možnostem řešení a na případových studiích avizovat jaká opatření lze ve výrobních firmách sledovat, zda vůbec o tuto problematiku jeví firmy zájem a jak/ jestli se připravují. Představeny budou také konkrétní možná řešení. 

Seminář je určen průmyslovým výrobním firmám. Věnovat se budeme technologiím, přímým řešením, případovým studiím a nástupu průmysl 4.0. ve výrobních firmách. Jak firmy tuto revoluci vnímají. Za dodavatelskou sekci budou představeny konkrétní technologická řešení, možnosti implementace, přínos nových řešení a další provázanost a návaznost v souvislosti s trendy a průmyslem 4.0.

Cílovou skupinou jsou: zástupci výrobních podniků v oblasti průmyslové výroby – těžký průmysl – strojírenství, automobilový průmysl, výroba komponent, elektrotechnický průmysl apod. 
Zveme zástupce výrobních úseků – výrobní, technické ředitele, top management, jednatele, investiční ředitele, ředitelé IT úseků apod.

Pro cílovou skupinu je účast na semináři ZDARMA! 

Navštivte také seminář IT v průmyslu III: MES systémy, který se uskuteční v témže hotelu, den po tomto semináři. 

 

Teoretická příprava před konferencí

Přednášky na konferenci se snaží oprostit od představování konceptu Průmyslu 4.0 jako takového. Teoretický základ o průmyslových revolucích, národní iniciativě, jejím spojením s automatizační technikou a dalším naleznete v dřívějších vydáních časopisů Control Engineering Česko - vydání květen 2015 a vydání září 2015 nebo v přehledu trendů v průmyslu z ledna 2016. Doporučujeme také shlédnout záznam z webinářů na témata Trendů v IIoT dostupné na našem Youtube kanále. 

Mediální partneři

       RU logo male   tovarna

 

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.