fITaMES

IT v průmyslu III: MES systémy

11. KVĚTNA 2016 , Brno

Třetí ročník semináře naváže na seminář Digitální výroba 2015 Internet věcí/ Industry 4.0., který se uskuteční den předem. Zaměříme se zejména na výrobní informační systémy MES, představeny budou možnosti měření, výpočet a zvyšování OEE, PLM, optimalizace alokace zdrojů a spotřeba energie.

Odborným garantem semináře je pan Leoš Hons, předseda sdružení MEScentrum se kterým na organizaci tohoto semináře dlouhodobě spolupracujeme. 

Cílem semináře je na případových studiích avizovat reálné implementace v reálných příkladech, zakomponování přímých ukázkek aplikací, architektur řešení apod.

Cílovou skupinou jsou: zástupcci výrobních podniků v oblasti průmyslové výroby – těžký průmysl – strojírenství, automobilový průmysl, výroba komponent, elektrotechnický průmysl apod.

Zveme zejména zástupce výrobních úseků – výrobní, technické ředitele, ředitelé IT úseků, top management, jednatele, investiční ředitele, apod.

Účast na semináři je pro cílovou skupinu zdarma.

Navštivte také seminář Digitální výroba:internet věcí/ industry 4.0., který se uskuteční v témže hotelu o jeden den dříve. 

 

Mediální partneři

   RU logo male  tovarna agris potravinyinfor
automatizace v potravinarstvi  PZ  Potravinářská Revue      

          

Mediální partneři

       RU logo male   tovarna

 

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.