jpotraviny

Moderní technologie pro potravinářský průmysl III

21. ZÁŘÍ 2016, OLOMOUC

Třetí ročník této konference navazuje na dva předchozí ročníky, které se konaly taktéž v Olomouci. Na letošní konferenci budou představeny nejmodernější technologie a postupy, možnosti a podpora údržby již instalovaných technologií a další podpůrné aplikace a zařízení pro efektivní výrobu v oblasti potravinářské výroby. Na letošním ročníku spolupracujeme s Českou potravinářskou komorou. Akce je pořádána pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky.

Cílem této akce je posílit konkurenceschopnost firem zabývajících se výrobou potravin a nápojů prostřednictvím informativních přednášek z oblasti automatizace výroby, modernizace a údržby ve výrobních provozech apod. Zařazeny budou také případové studie a inspirativní přednášky z praxe. Na konferenci vystoupí dodavatelé technologií do potravinářského průmyslu, zástupci výrobních podniků, představitelé potravinářské komory, či akademické sféry. 

Akce je určená: zástupcům výrobních podniků v oblasti výroby a zpracování potravin a nápojů. 

Zveme zástupce výrobních úseků – výrobní, technické ředitele, ředitelé IT úseků, top management, jednatele, investiční ředitele, apod. 

Pro cílovou skupinu je účast na konferenci zdarma

 

 

Článek ke konferenci

ROSTOUCÍ TEMPO PRONIKÁNÍ MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ DO FARMACIE A POTRAVINÁŘSTVÍ

Automatizace, modernizace i údržba jsou stále častěji skloňovaná slova ve výrobních sektorech potravinářských i farmaceutických provozů. Jaké současné možnosti nabízí trh, který čelí výzvě nové průmyslové revoluce, opět zmapují již tradiční podzimní konference.

Dvě oddělené akce, které proběhnout ve dnech 20. a 21. září 2016 v Olomouci, mají hned několik společných jmenovatelů. Tím prvním je částečně společný název, který definuje zaměření konferencí z dílny vydavatelství Trade Media International. Moderní technologie ve farmacii (20. září) a potravinářství (21. září) ve svých dalších pokračováních opět nahlédnou pod pokličku úspěšných firem v daných segmentech a představí nové technologické možnosti a trendy pro udržení konkurenceschopnosti. Velkou výhodou je opět možnost zástupců výrobních firem zajistit si bezplatný vstup.

CELÁ TISKOVÁ ZPRÁVA ZDE

SAM 1930 SAM 1987 SAM 1942  

 

Mediální partneři

   RU logo male  tovarna agris potravinyinfor
automatizace v potravinarstvi  PZ  Potravinářská Revue      

          

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.