ifarmacie

Moderní technologie pro farmaceutický průmysl IV

20. ZÁŘÍ 2016, Olomouc

Cílem této akce je posílit konkurenceschopnost firem zabývajících se výrobou farmaceutik, doplňků stravy, vakcín, sér, sportovní výživy apod. prostřednictvím série informativních přednášek a názorných ukázek nejmodernějších technologií a postupů. Dále jsou také představeny možnosti podpory a údržby již instalovaných technologií, či dalších podpůrných aplikací a zařízení pro efektivní výrobu.

Na konferenci tradičně vystoupí zástupci dodavatelských firem s nabídkou a představením nejmodernějších technologií a možnostmi implementace do výroby. K dispozici budou také ukázky řešení a výstavky dodavatelů. Zazní také odborné přednášky představitelů vzdělávacích institucí a případové studie řečníků z výrobních provozů. 

Cílovou skupinou jsou posluchači zastupující výrobní firmy z oblasti výroby léčiv, pomocných látek, doplňků stravy, sportovní výživy apod. Zveme zejména zástupce z výrobních provozů - výrobní, technické ředitele, technology, ředitelé jakosti, TOP management, jednatele. 

Pro cílovou skupinu je registrace na konferenci ZDARMA. 

 

 

Článek ke konferenci

ROSTOUCÍ TEMPO PRONIKÁNÍ MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ DO FARMACIE A POTRAVINÁŘSTVÍ

Automatizace, modernizace i údržba jsou stále častěji skloňovaná slova ve výrobních sektorech potravinářských i farmaceutických provozů. Jaké současné možnosti nabízí trh, který čelí výzvě nové průmyslové revoluce, opět zmapují již tradiční podzimní konference.

Dvě oddělené akce, které proběhnout ve dnech 20. a 21. září 2016 v Olomouci, mají hned několik společných jmenovatelů. Tím prvním je částečně společný název, který definuje zaměření konferencí z dílny vydavatelství Trade Media International. Moderní technologie ve farmacii (20. září) a potravinářství (21. září) ve svých dalších pokračováních opět nahlédnou pod pokličku úspěšných firem v daných segmentech a představí nové technologické možnosti a trendy pro udržení konkurenceschopnosti. Velkou výhodou je opět možnost zástupců výrobních firem zajistit si bezplatný vstup.

CELÁ TISKOVÁ ZPRÁVA ZDE

SAM 1930 SAM 1987 SAM 1942  

Mediální partneři

          

 

 

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.