zplasty

Automatizace, modernizace a údržba v plastikářství

23. LISTOPAD, OTROKOVICE

Letošní  ročník akce bude věnován modernizaci, automatizaci a údržbě v plastikářském průmyslu. Na semináři bude představena nabídka řešení a investičních celků pro automatizaci a modernizaci výroby v plastikářském a gumárenském průmyslu, dále odborné přednášky a případové studie.

Na semináři vystoupí a do problematiky a aktuálního dění v oblasti plastikářské výroby nás zasvětí pan Černý, představitel Svazu plastikářského průmyslu v ČR. Pan Glogar za Moravskoslezský automobilový klastr propojí požadavky na výrobce s výrobou v automobilovém průmyslu. Program doplní dodavatelé technologií pro segment, kteří představí dostupné novinky a technologie pro výrobce. Jednat se bude o společnosti Compas, Kesat, či Act-in. Představeny budou případové studie z podniků Kopos-Kolín a další technologické novinky a jejich využití v praxi. Akce se tematicky dotkne novinek a moderních řešení s přínosy industry 4.0. a věnovat se budeme také důležitému faktoru každé výroby, kterým je údržba. 

Akce je určená:výrobním podnikům a zpracovatelům plastů, výrobci kompozit, zástupci gumárenské výroby. Zveme zástupce výrobních provozů, top management, investiční techniky, jednatelé, výrobní a technické ředitele, pracovníky údržby. 

 

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.