aroboty

Trendy v robotizaci a automatizaci 2017

HLAVNÍ TÉMA: NEJLEPŠÍ PŘÍKLADY Z PRAXE

25. - 26. LEDNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník konference bude opět zaměřen na nejnovější trendy v oblasti robotizace a automatizace výrobních provozů. Letošní hlavní téma konference je ukázka a prezentace nejlepších příkladů z praxe!

Letošní konference se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.

V programu nebudou chybět dodavatelé průmyslových robotů, zástupci výrobních provozů, či představitelé vzdělávacích institucí. Hlavními tématy letošního ročníku jsou opět průmyslové roboty, představení novinek a aktuálních trendů, nové přístupy v systémové integraci a řídících systémech, senzorika a strojové vidění. Věnovat se budeme také kooperativní robotice, mobilní robotice a bezpečnosti.

Dvoudenní konference se uskuteční opět v Brně, programem nás provede pan doc. Branislav Lacko, člen českomoravské společnosti pro automatizaci a vysokoškolský pedagog VUT v Brně, který je zároveň konzultantem a odborným garantem akce. Více než 120 posluchačů z loňského roku je letos očekáváno na konferenci, kde bude mimo jiné možnost prohlídky výstavek partnerů akce a individuálních dotazů během společenského večera. 

 

Přinášíme video záznam z konference

 

 

  

  

 

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.