eMES

IT v průmyslu (MES systémy)

21. BŘEZNA, 2017, BRNO

Čtvrtý ročník semináře proběhne letos poprvé v rámci veletrhu AMPER. Zaměříme se zejména na výrobní informační systémy MES, představeny budou možnosti měření, výpočet a zvyšování OEE, řízení výroby, simulace a počítačové rozvrhování výroby. Na organizaci semináře spolupracujeme se sdružením MEScentrum, které se ujalo role odborného garanta akce. Seminářem nás provede její představitel pan Leoš Hons.

Na seminář zveme všechny zájemce o tuto problematiku, účast na semináři je na základě předchozí registrace bezplatná. Co se týče vstupu na veletrh ten není nutný, protože seminář se bude konat v hale P, která je přístupná také zvenčí a není tedy nutné se prokazovat vstupenkou na veletrh. 

Akce je určená: zástupcům výrobních podniků v oblasti průmyslové výroby – těžký průmysl – strojírenství, automobilový průmysl, výroba komponent, elektrotechnický průmysl apod.

Zveme zástupce výrobních úseků – výrobní, technické ředitele, ředitelé IT úseků, top management, jednatele, investiční ředitele, apod. 

Po skončení semináře je možno zúčastnit se Amper Tour - komentovaných prohlídek vybraných stánků. A to na trase Průmysl 4.0. a Automatizace. Prohlídky začínají v 13.30 a ve 14.00 na pavilonu V. Zájemci získávají vstupenku na veletrh zdarma, stačí se tedy pouze přihlásit. Více informací zde. 

 

 

Mediální partneři - MESsystémyIV

ce logo cesko  RU logo male   tovarna ITsystems

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.