iexprostedi

EX prostředí II

12. DUBNA, 2017, BRNO

Na semináři se budeme věnovat problematice legislativních požadavků, hodnocení rizik a požadavkům na zařízení v prostorách s nebezpečím výbuchu a trendům v zajištění protivýbuchové ochrany. V rámci programu zazní příklad výbuchu prachu, měření sedimentující a polétavé prašnosti, případová studie OOPP do prostředí s nebezpečím výbuchu, či posudek konstrukce ohrožené výbuchem.

Druhý ročník semináře se uskuteční v Brně. Na organizaci akce spolupracujeme se společností IHAS, která je zároveň odborným garantem semináře. Programem bude provázet pan Ing. Tadeáš Podstawka, Ph.D., jednatel společnosti IHAS.

Počet míst na semináři je omezen, abyste měli možnost diskutovat o aktuálních problémech ve Vaších provozech. 

Seminář je určen pro zástupce všech výrobních podniků, kteří řeší otázky týkající se protivýbuchové ochrany. Zejména pak technické ředitele, bezpečnostní techniky, konstruktéry, techniky, ale i další zájemce o problematiku.  

Účast na semináři je podmíněná registraci a zpoplatněná částkou 2500 Kč/ bez DPH (3 025 Kč s DPH). Pro dva a více účastníků za firmu je čáska za vstupné ve výši 2000 Kč bez DPH (2 420 Kč s DPH). V případě zájmu o účast na semináři prosím vyplňte registrační formulář. 

 

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.