PROMOTIC 2018 2

PROMOTIC SCADA + eWON flexy workshop

19. dubna 2018, Brno

Společnosti MICROSYS a FCC průmyslové systémy srdečně zvou všechny zájemce k účasti na připravovaném bezplatném praktickém workshopu.

Cílem workshopu je praktické seznámení účastníků s platformou eWON flexy pro vzdálený přístup a sběr dat a se softwarovým nástrojem PROMOTIC SCADA pro sběr dat a vizualizaci technologických procesů.

Účastníci workshopu se pod vedením lektorů na vlastních noteboocích prakticky naučí nakonfigurovat průmyslový router eWON Flexy pro vzdálený přístup a sběr dat, a také pro využití cloudové služby eWON Data Mailbox.

Dále se dozvědí jak snadno vytvořit ve SCADA systému PROMOTIC aplikaci pro sběr dat prostřednictvím komunikačního protokolu Modbus, jejich archivaci (trendování), vizualizaci a publikování do webu. V další části se také naučí komunikovat s cloudovou službou eWON Data Mailbox a integrovat tato data do své SCADA aplikace.

Pro plnohodnotnou účast na workshopu je nutné aby byl každý účastník vybaven vlastním notebookem s OS Windows a funkčním WiFi adaptérem (pro bezdrátové připojení k průmyslovému routeru a PLC automatu).

Účast na workshopu je bezplatná! Registrujte se prosím co nejdříve. Kapacita učebny je omezená!

 

Úvod Popis workshopu

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.