cDigitalizace 2017 MSV

Digitalizace v údržbě, MSV

11. října 2017, BRNO, MSV, hala P - sál P1

Zajímají vás trendy v oblasti údržby? Nejenom výroba a řízení procházejí postupnou transformací, digitalizací a automatizací. Nové trendy pronikají také do oblasti údržby a my s tímto tématem nezůstáváme pozadu.

Údržba je pro nás oborem váženým a sledovaným a konečně se mu také dostává patřičné pozornosti. Sledujeme pro vás novinky a trendy nejenom v oblasti údržby a diagnostiky. Na tematickém pátém ročníku semináře, který proběhne v rámci doprovodného programu veletrhu MSV, zazní příspěvky k digitalizaci v údržbě i zajímavé tipy a novinky z oboru včetně případových studií nebo příspěvků z praxe.

Můžete se těšit na aktuální témata, představení a možnosti využití dostupných technologií a aplikací - virtuální realita, inovativní využití umělé inteligence v údržbě, efektivní využití prediktivní údržby, monitorování výrobních strojů a další. Program vyplní dodavatelé technologií, chybět nebudou odborní přednášející a zástupci z provozů, kteří program doplní případovými studiemi.

Akce je určena zástupcům výrobních podniků v oblasti průmyslové výroby – těžký průmysl – strojírenství, automobilový průmysl, výroba komponent, elektrotechnický průmysl apod. Zveme zástupce výrobních úseků a úseků údržby.

 

MSV TOUR - komentované prohlídky na MSV dle jednotlivých témat

V rámci veletrhu vám kromě tohoto semináře představíme také novinku v našem portfoliu, a to MSV Tour. Jedná se organizované prohlídky vybraných vystavovatelů na  třech trasách: PRŮMYSL 4.0, ROBOTIZACE a AUTOMATIZACE. 

Už jste četli časopis:

Řízení a údržba průmyslového podniku? 

Hlavní témata časopisu:

• technická diagnostika

• IT pro průmysl

• oleje a maziva

• automatizační technika

• stlačený vzduch • elektrotechnika

• ložiska • logistická řešení

• čerpadla a armatury

+ další technická řešení a postupy

udrzba cervenec 

Každé vydání časopisu Řízení a údržba průmyslového podniku vychází nejen v tištěné podobě, ale také v rozšířeném digitálním vydání a v HTML podobě na www.udrzbapodniku.cz.

Mediální partneři

          

 

 

Úvod Popis konference

Trade Media International

Jsme na sociálních sítích

RYCHLÝ KONTAKT   

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.